Поки Ваше авто в роботі, Ви можете попити каву/чай та відпочити або попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

м. Івано-Франківськ, Угорники, вул Тисменицька, 249

СТО-партнер CARGLASS

Послуги

Заміна скла

Ремонт скла

Залишити заявку

Контакти

+38 050 851 92 20

м. Івано-Франківськ, Угорники, вул Тисменицька, 249

Прокласти маршрут

Режим роботи

Пн-Пт 9:00-16:00

*Час роботи у святкові дні уточнюйте за телефоном

Додаткові послуги

Клієнтська зона Фасад
Наші майстри Клієнтська зона

Заміна автоскла в Івано-Франківську

Автомобільний ринок Івано-Франківська представлений різними моделями та марками транспортних засобів. Велика частка припадає на машини європейського, японського, азіатського виробництва. Трапляються на вулицях міста «американці», електромобілі з Китаю. Загалом ринок авто Івано-Франківська можна назвати таким, що динамічно розвивається, незважаючи на складну соціально-політичну ситуацію в регіоні та в країні в цілому. Зі збільшенням числа приватного та комерційного транспорту пропорційно зростає попит на якісне сервісне обслуговування. Дедалі більше автомобілістів відмовляються від послуг майстерень гаражного типу на користь спеціалізованих автосервісів, які можуть запропонувати:

  • міжнародні технології діагностики та ремонту;
  • високі компетенції персоналу;
  • європейський рівень обслуговування.

Вибір спеціалізованого сервісу виправданий не тільки, коли йдеться про ремонт двигуна або ходового. Професіоналам довіряють, якщо потрібно виконати ювелірну роботу – ремонт чи заміну пошкодженого лобового скла.


Куди звернутися за необхідності замінити автоскло у Хмельницькому

Компанія Carglass® запрошує всіх, кого цікавить заміна автоскла (Івано-Франківськ) звернутися до партнерського сервісу за адресою Угорники, вул. Тисменицька, 249. Спеціалісти компанії:

  • виконують професійну оцінку пошкодженого скла;
  • консультують щодо вибору автоскла для заміни;
  • виконують заміну відповідно до вимог автовиробника.

Послуга заміна лобового скла (Івано-Франківськ) доступна для всіх моделей і марок автомобілів. Компанія використовує сертифіковане скло. На новий виріб та роботу надається гарантія.


Коли потрібна заміна автоскла

Звернутися до партнерського сервісу, розташованого в Івано-Франківську, рекомендується автомобілістам регіону в таких випадках:

  • при виявленні на поверхні сколу, тріщини, що виникла внаслідок механічного впливу;
  • при зниженні прозорості автоскла через подряпини та потерті ділянки, які з'явилися в результаті природного зносу та некоректної роботи щіток;
  • негерметичної фіксації скла.

При незначних ушкодженнях фахівці виконують ремонт автоскла (Івано-Франківськ). Але в деяких випадках відновлення поверхні неможливе. У таких випадках потрібно замінити скло.

Записатись у партнерський сервіс Carglass® можна за контактними телефонами +38 (050) 851-92-20 або +38 (044) 221-20-97. Співробітник уточнить марку та модель транспортного засобу, зорієнтує, коли можливе встановлення автоскла (Івано-Франківськ) та скільки послуга буде коштувати.

закрыть