Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим попитом у власників автомобілів користується заміна лобового скла на території завмовника. Тепер наші клієнти можуть не тільки замінити або відремонтувати скло в стаціонарному сервісному центрі, а й замовити виїзну бригаду на місце паркування авто. Завдяки мобільному сервісу автовласники отримали можливість не тільки вирішити наявні проблеми з склом транспортного засобу, а й заощадити чимало часу.

Найчастіше послуга заміна скла з виїздом потрібна в наступних випадках:

 • Власник автомобіля виявляє розбите бокове або заднє скло, як результат злочинної діяльності зловмисників і крадіжки речей з салону.
 • Після фарбування кузова необхідно встановити на місце лобове скло.
 • Під час руху в автоскло потрапив камінь або інший твердий предмет, що призвело до пошкоження скла та подальшої неможливості безпечної експлуатації авто.

Подібні ситуації трапляються для такого багатомільйонного мегаполісу як Київ. Витрачати час на пошук найближчої автомайстерні може дозволити собі не кожен. Для людей бізнесу, зайнятих киян цінна кожна хвилина. А якщо ще хочеться, щоб заміна або ремонт пошкодженого скла був виконаний якісно і з гарантією, то в першу-ліпшу станцію техобслуговування не поїдеш.

І не потрібно. Якісно і швидко заміна лобового з виїздом буде виконана мобільною бригадою сервісного центру Carglass®.

Основна інформація про мобільний сервіс компанії Carglass®

Слід розуміти, що в мобільних бригадах Carglass® працюють такі ж кваліфіковані майстри, що і в стаціонарному сервісному центрі. І всі роботи виконуються на тому самому високому професійному рівні, з використанням тих же технологій і обладнання. Цьому також сприяють такі чинники:

 • Виїзд на місце замовлення здійснюється на спеціально обладнаних автомобілях.
 • Для заміни автостеколабо їх ремонту на виїзді використовуються стандартні протоколи концерну Belron® Group. Таке саме оснащення застосовують для робіт в стаціонарних умовах.

Виїзна заміна лобового скла приваблює багатьох автовласників наступними моментами:

 • Під час виконання заміни або ремонту автосклаприсутність власника транспортного засобу не обов’язкова. За бажанням клієнта можна перебувати поруч і спостерігати за ходом робіт. Фахівці мобільної бригади Carglass® готові надати детальну консультацію.
 • Щоб виключити можливий негативний вплив опадів, автомобіль повинен знаходитися в гаражному боксі, у критому приміщенні або під навісом.
 • Якщо на час проведення робіт клієнту потрібно бути на роботі, вдома чи іншому місці, можна залишити ключі від машини нам або довіреній особі.

Серед багатьох переваг компанії Carglass® перед конкурентами варто відзначити такі:

 • На виконані нами роботи, як в умовах стаціонарного сервісу, так і силами мобільних бригад, надається 10-річна гарантія.
 • Мобільний сервіс можна отримати в день звернення або на умовах попереднього замовлення.
 • За часом заміна лобового склана виїзді виконується так само швидко, як в умовах стаціонарного сервісного центру, і займає близько 60 хвилин.
 • Перш ніж замінити лобове скло, дається оцінка його ремонтопридатності. Якщо пошкодження підлягає ремонту, про це відразу повідомляють клієнту. Оскільки ремонт, як правило, коштує в 5-10 дешевше, ніж установка нового скла.

Політика компанії Carglass® – це жорстке дотримання технологічних процесів, використання тільки якісних, рекомендованих матеріалів. Для заміни пошкодженого скління використовується сертифіковане високоякісне автоскло від світових виробників.

 

Страхова направляє в Carglass®: що це значить для клієнта?

На жаль, потрапити в дорожньо-транспортну пригоду може кожен, навіть найдосвідченіший водій. Найчастіше, несильно зіткнення може привезти до значних пошкоджень, виправити які допомагає страхування автомобіля по КАСКО.

Заміна автоскла – одна з найчастіших причин, за якими доводиться звертатися до сервісних центрів. Зокрема, щоб замінити лобове скло, страховики можуть направити вас в сервісний центр Carglass®. Чи варто хвилюватися клієнту в цьому випадку і на що можна розраховувати?

Звернення в інсталяційний центр Carglass® однозначно вигідно для клієнта. Якщо порівнювати сервіс незалежних СТО та сертифікованих дилерських центрів, переваг для вас отримати там якісну послугу із заміни скла небагато. Справа в тому, що в таких компаніях послуги із заміни автомобільних рідин, масел, колодок або з фарбування кузова – рутинна робота, але якщо справа стосується заміни і ремонту автомобільних стекол, то, як правило, вузькопрофільного фахівця такі компанії в штаті не тримають, і установку стекол виробляє майстер-універсал. Чи варто говорити, що рівень роботи буде бездоганним?

А от заміна скла по КАСКО в Carglass® – це показник того, що робота буде виконана на висоті. Спеціалізовані центри Carglass® займаються тільки обслуговуванням автомобільного скла. Ми працюємо з оригінальними комплектуючими і матеріалами, в своїй роботі ми використовуємо інноваційні технології та інструменти oт світового лідера по заміні і ремонту автоскла Belron® Group. У нас найбільший асортимент автоскла від перевірених виробників, ми даємо 10 річну гарантію на роботи!

Якщо ваш поліс КАСКО покриває пошкодження автоскла, ви можете звернутися до нас безпосередньо. Ми швидко владнаємо організаційні питання і відремонтуємо або замінимо пошкоджене скло на нове без участі фахівця страхової компанії.

Просто зателефонуйте нам, залиште онлайн-заявку на нашому сайті або особисто відвідайте сервісний центр для оформлення страхового випадку.

Якщо Ваш поліс КАСКО не покриває витрати на ремонт, зверніться до фахівців Carglass® для отримання професійної консультації, проведення діагностики, оцінки ступеня пошкоджень і розрахунку вартості ремонту. Якщо дефекти носять локальний характер і підлягають усуненню, Ви можете скористатися послугами реставрації скла, не вдаючись до його повної заміни. Це дозволяє заощадити кошти.

закрыть