Безпечне скло після ремонту можливо тільки в Carglass®!

Вперше в Україні компанія Carglass® надає послуги з ремонту сколів лобового скла, як контраргумент безальтернативній заміні, з подальшим наданням гарантійних зобов’язань. Ми використовуємо тільки запатентовані технології та обладнання компанії Belron®, доступ до яких мають лише мережу партнерських станцій, в тому числі Carglass® в Україні. Більш детально з умовами та технологією ремонту Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Ми вживаємо всіх заходів, щоб клієнти і співробітники Carglass® були здорові!

У зв’язку з всесвітньої пандемією COVID-19 всім українським і міжнародним компаніям доводиться працювати в складних умовах – компанія Carglass® не є винятком.

Розуміючи важливість дотримання всіх карантинних норм, згідно з рекомендаціями ВООЗ, ми починаємо роботу, в першу чергу, з їх дотримання – використовуємо засоби захисту в процесі своєї діяльності і при взаємодії з нашими клієнтами (носимо захисні маски, рукавички, використовуємо САНІТАЙЗЕР).

Також, ми піклуємося про здоров’я наших клієнтів, проводячи додаткову обробку антисептиком елементів автомобіля, з якими буде контактувати клієнт після надання сервісу (дверні ручки, важіль АКПП / МКПП, кермо і т.д.).

Якість, швидкість і надійність послуг, що надаються – це ті пріоритети, які компанія Carglass® ставить перед собою у взаємодії з клієнтами, але з огляду на ситуацію, що склалася, найголовнішим пріоритетом для нас є здоров’я наших клієнтів і співробітників.

Відкрився перший установчий центр Carglass® в Україні!

Ми раді вітати Вас в новому установчому центрі міжнародної компанії Carglass®.

Ми надаємо професійні послуги з ремонту та заміни стекол на будь-яких марках автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва.

 

В наявності широкий асортимент якісного автоскла від перевірених виробників.

 

Якщо Ви володієте повним полісом КАСКО і звернулися до нас за направленням страхової компанії, послуга буде надана безкоштовно.

Якщо Ви плануєте оплачувати сервіс самостійно, то ціна установки буде залежати від моделі транспортного засобу, виробника деталі і додаткових опцій.

 

Надаємо послуги з обслуговування легкового і вантажного комерційного транспорту.

 

Нашу адресу:

м. Київ, вул. Приколейная, д. 21

 

Телефон. +38 (044) 221-20-97

Режим роботи:

ПН. – Ср. з 9.00 до 18.00 без обіду.

Сб. – Нд. – вихідні дні.