Поки Ваше авто в роботі, Ви можете попити каву/чай та відпочити або попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

Друзі, вітаємо Вас з наступаючими святами і бажаємо мира Вам та Вашим сім’ям!

Компанія CarGlass працює для Вас у звичному режимі навіть попри виключення світла.

Поки Ваше авто в роботі, Ви можете зігрітися, попити каву та попрацювати з безкоштовним wi-fi.

Участь команди Carglass® Ukraine в міжнародному змаганні Best of Belron 2022

Як частина міжнародної корпорації Belron® Group, нашій молодій команді Carglass® Україна випала честь бути представленою на найбільшому всесвітньому заході Best of Belron®, який відбувся 29-30 червня в Барселоні, де загальна чисельність учасників досягла понад 1600 осіб.

Ця подія проводиться раз на два роки, технічні фахівці з усього світу демонструють свої професійні навички щодо Заміни та Ремонту автомобільного скла перед сотнями колег, постачальників та партнерів, змагаючись за звання найкращих із найкращих.

Ми дякуємо організаторам за теплий прийом та гостинність!

Команда Carglass® Україна

 

Безпечне скло після ремонту можливо тільки в Carglass®!

Вперше в Україні компанія Carglass® надає послуги з ремонту сколів лобового скла, як контраргумент безальтернативній заміні скла, з подальшим наданням гарантійних зобов’язань. Ми використовуємо тільки запатентовані технології та обладнання компанії Belron®, доступ до яких мають лише мережу партнерських станцій, в тому числі Carglass® в Україні. Більш детально з умовами та технологією ремонту лобового скла Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Ми вживаємо всіх заходів, щоб клієнти і співробітники Carglass® були здорові!

У зв’язку з всесвітньої пандемією COVID-19 всім українським і міжнародним компаніям доводиться працювати в складних умовах – компанія Carglass® не є винятком.

Розуміючи важливість дотримання всіх карантинних норм, згідно з рекомендаціями ВООЗ, ми починаємо роботу, в першу чергу, з їх дотримання – використовуємо засоби захисту в процесі своєї діяльності і при взаємодії з нашими клієнтами (носимо захисні маски, рукавички, використовуємо САНІТАЙЗЕР).

Також, ми піклуємося про здоров’я наших клієнтів, проводячи додаткову обробку антисептиком елементів автомобіля, з якими буде контактувати клієнт після надання сервісу (дверні ручки, важіль АКПП / МКПП, кермо і т.д.).

Якість, швидкість і надійність послуг, що надаються – це ті пріоритети, які компанія Carglass® ставить перед собою у взаємодії з клієнтами, але з огляду на ситуацію, що склалася, найголовнішим пріоритетом для нас є здоров’я наших клієнтів і співробітників.

Відкрився перший установчий центр Carglass® в Україні!

Ми раді вітати Вас в новому установчому центрі міжнародної компанії Carglass®.

Ми надаємо професійні послуги з ремонту та заміни стекол на будь-яких марках автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва.

 

В наявності широкий асортимент якісного автоскла від перевірених виробників.

 

Якщо Ви володієте повним полісом КАСКО і звернулися до нас за направленням страхової компанії, послуга буде надана безкоштовно.

Якщо Ви плануєте оплачувати сервіс самостійно, то ціна установки буде залежати від моделі транспортного засобу, виробника деталі і додаткових опцій.

 

Надаємо послуги з обслуговування легкового і вантажного комерційного транспорту.

 

Нашу адресу:

м. Київ, вул. Приколейная, д. 21

 

Телефон. +38 (044) 221-20-97

Режим роботи:

ПН. – Ср. з 9.00 до 18.00 без обіду.

Сб. – Нд. – вихідні дні.

закрыть