м. Черкаси, проспект Хіміків, 4/2

Власна станція CARGLASS

Послуги

Заміна скла

Ремонт скла

Залишити заявку

Контакти

0 800 775 10 09

м. Черкаси, проспект Хіміків, 4/2

Прокласти маршрут

Режим роботи

Пн-Пт 9:00-18:00Нд - вихідний

*Час роботи у святкові дні уточнюйте за телефоном

Додаткові послуги

Клієнтська зона Фасад
Наші майстри Наші майстри

Заміна автоскла в Черкасах

Однією з умов безпечного керування автомобілем є якість огляду водієм навколишнього оточення. Якщо на лобовому склі з'являються сколи, тріщини чи потертості, то порушується його прозорість. Крім того, при різному куті та інтенсивності освітленості на поверхні спостерігаються відблиски, райдужні плями, що відволікають увагу водія, заважають йому правильно оцінити поточну ситуацію на дорозі. Тому при виявленні дефектів на склінні рекомендується не ігнорувати проблему, а якнайшвидше звернутися за послугою заміни автоскла в Черкасах.

Незалежно від того, нове у вас авто або багато років тому зійшло з конвеєра, вибирайте спеціалізований автосервіс. Така рекомендація обумовлена ​​тим, що працівники майстерень гаражного типу не завжди мають уявлення про вимоги автовиробників до технології заміни лобового, заднього чи бокового скла. Адже у різних моделей Ford, Toyota, Mercedes, Volvo, Fiat, Kia та інших марок авто, не тільки різні форми та конструкції автоскла, а й різні технології їх встановлення. Непрофесійно встановлене скло стане черговою проблемою.


Заміна або ремонт

Як правило, фахівці спеціалізованих автосервісів попередньо проводять оцінку ремонтопридатності пошкодженого скління. І лише якщо ремонт неможливий, пропонують заміну автоскла. Не проводиться заміна вітрового скління у таких випадках:

  • розмір сколу в зоні огляду водія перевищує 10 мм;
  • тріщина та скол знаходиться поруч із краєм скла (менше 60 мм);
  • розмір сколу понад 25 мм;
  • виявлено розгалуження тріщини, скола;
  • у сколі є наскрізний отвір або видно внутрішній шар.

Якщо є хоч один із перелічених вище факторів, без послуги заміни лобового скла в Черкасах не обійтися.


Причини вибору професійного автосервісу

Розглядаючи плюси послуг спеціалізованого центру перед зверненням до майстерні гаражного типу, потрібно виділити таке:

  • спеціалісти великих сервісів використовують у роботі профільне обладнання;
  • заміна автоскла в Черкасах виконується на різних авто (Opel, Honda, Daewoo, Audi, Volkswagen, Mitsubishi) з дотриманням рекомендацій конкретного виробника;
  • для заміни використовуються сертифіковані запчастини (стандарт ОЕМ або ARG);
  • клієнти отримують гарантію на виконані роботи.

Пам'ятайте, економія на заміні автоскла може обійтися дорого. Наприклад, неправильно приклеєне лобове скло дасть тріщину в процесі інтенсивного руху або під час дощу в салоні з'явиться протікання. Чи варто так ризикувати, якщо встановлення лобового скла у Черкасах у сертифікованому СТО обійдеться не набагато дорожче, ніж ремонт у гаражі?

закрыть