Поки Ваше авто в роботі, Ви можете попити каву/чай та відпочити або попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

м. Львів, 81050, смт Новий Яр

СТО-партнер CARGLASS

Послуги

Заміна скла

Ремонт скла

Залишити заявку

Контакти

+38 050 851 92 20

м. Львів, 81050, смт Новий Яр

Прокласти маршрут

Режим роботи

Пн-Пт 9:00-16:00

*Час роботи у святкові дні уточнюйте за телефоном

Додаткові послуги

Клієнтська зона Клієнтська зона
Наші майстри Наші майстри

Заміна автоскла у Львові 

Рано чи пізно кожен власник Ford, Toyota, Renault, Audi, Porsche, Hyundai, Skoda, Nissan та інших марок автомобілів вдається до послуг заміни автоскла у Львові. Експерти рекомендують при виборі автосервісу звертати увагу на такі параметри, як використання сучасних технологій, кваліфікований персонал та гарантія на всі види робіт.


Коли може знадобитися заміна автоскла?

Щоб виключити ризики аварійної ситуації, забезпечити безпеку їзди в автомобілі за будь-якої погоди та за будь-якого освітлення, серед іншого важливо забезпечити цілісність скління транспортного засобу. Адже зниження прозорості лобового скла, поява на ньому сколів та тріщин впливає на адекватну оцінку ситуації на дорозі. Крім того, навіть невеликий скол або тріщина на автосклі може стати причиною його повного руйнування внаслідок різкого поштовху, коли колесо потрапляє в яму під час руху. Тому так важливо з появою дефектів на автосклі звернутися до сервісного центру. 

Важливо відзначити, що не завжди наявність сколу на поверхні вітрового скла вимагає його заміни. У деяких випадках допоможе ремонт скління. Але якщо він неможливий через характер пошкоджень, то проводиться заміна лобового скла у Львові на Ford, Toyota, BMW, Volkswagen, Renault, Skoda, Nissan. До таких випадків можна віднести:

  • Скол діаметром понад 10 мм розташований на лобовому склі в зоні огляду водія. 
  • Скол діаметром понад 25 мм присутній на будь-якій ділянці скління, крім водійської зони огляду. 
  • Скол або тріщину виявлено на відстані менше 60 мм від краю автоскла. 
  • Довгі тріщини або сітки тріщин. 

В обов'язковому порядку потрібна заміна лобового скла у Львові на Ford, Toyota, Renault, Audi, Porsche, Hyundai, Skoda, Nissan, якщо в найдрібнішому діаметрі сколу виявлено наскрізний отвір або пошкоджено центральний шар триплексу. 


Чому варто вибирати професійний автосервіс? 

Розглядаючи переваги професійних СТО перед майстернями гаражного типу, що пропонують дешевий ремонт лобового у Львові, слід особливо виділити такі фактори:

  • Великі СТО для заміни пропонують оригінальне автоскло стандарту ОЕМ або сертифіковане ARG, доступніше за ціною. Автолюбитель обирає оптимальний варіант. У майстернях гаражного типу часто використовують б/в автоскло, тому гарантувати, що скління буде якісним та надійним неможливо.
  • Встановлення лобового скла у Львові на Audi, Porsche, Hyundai, BMW, Volkswagen у великих СТО супроводжується гарантією. Майстерні гаражного типу намагаються уникнути гарантійних зобов'язань. Тому у разі появи претензії пред'явити її не буде кому. 
  • У спеціалізованих СТО є необхідний кадровий та технічний ресурс, щоб заміна автоскла у Львові на Audi, Porsche, Hyundai, BMW, Volkswagen була виконана на якісному рівні. В гаражі використовують підручні засоби, часто працюють умільці без спеціальної підготовки. 

Кожен автолюбитель має право вибирати, звертатися до професіоналів або любителів. Але варто пам'ятати, що скупий платить двічі. І економія в цьому випадку може стати причиною ДТП. Адже без якісного скління керування автомобілем Ford, Toyota, BMW, Volkswagen, Renault, Skoda, Nissan перестає бути безпечним.

закрыть