Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Acura

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Бренд автомобілів преміального класу Acura, що належить концерну Хонда Мотор, популярний у автолюбителів із високим рівнем достатку. «Японець» стає не лише надійним засобом пересування, а й предметом гордості свого власника – представника бізнесу, ТОП-менеджера, політика. Автомобіль підкреслює статус та успішність, забезпечує комфорт під час поїздок Києвом та за межами столиці.

Статистика продажів підтверджує, що киянам особливо сподобалися такі моделі Acura, як кросовери RDX, MDX та ZDX, седани RL та TLX. Гарний дизайн, відмінні технічні характеристики - все в Acura відповідає уявленню сучасної людини про преміум автомобілі. І цілком зрозуміло бажання автовласника надовго зберегти його презентабельний вигляд і безпеку їзди, тим більше, що ціна у Акура немаленька.

Але в процесі експлуатації автомобіля виникають ситуації, що призводять до появи пошкоджень автоскла:

Будь-який із перерахованих факторів може стати причиною появи сколів та тріщин на автомобільному склі. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, пропонуємо звернутися до спеціалізованого Сервісного центру Carglass®, де швидко та якісно буде проведено заміну скла Acura.


Коли потрібна заміна скла Акура?

При появі на автосклі пошкоджень, що не підлягають ремонту, заміна лобового скла Acura або бічного елемента скління стає єдиним можливим рішенням повернути привабливий зовнішній вигляд і забезпечити безпеку експлуатації. Ігнорувати проблему не можна, адже:

І закон забороняє їздити на автомобілі зі сколами та тріщинами на лобовому склі (ч.1 ст.121 КУпАП). Перше зауваження інспектора може обернутися штрафом, а повторне – позбавленням прав водія на строк до 6 місяців.

Уникнути всіх цих ризиків та можливих негативних наслідків дозволяє заміна скла на Acura MDX, RDX, ZDX та інших моделях.


Чому варто звернутися до Сервісного центру Carglass®?

Спеціалізований центр має всі необхідні технічні та кадрові ресурси для надання послуги відповідно до стандартів від світового лідера з обслуговування автомобільного скла - Belron® Group.

На складах завжди асортимент автоскла для автомобілів Acura всіх моделей та років випуску.

Працюємо швидко, за попереднім записом.

При заміні автоскла дотримуються міжнародні стандарти – гарантія на виконані роботи 10 років.

Встановлюємо оригінальне автоскло або сертифіковані аналоги – ви самі обираєте свій варіант, який визначить вартість послуги.

Дізнатись більше та записатися на заміну скла Акура в Carglass® ви можете через сайт або за телефоном (044) 221-20-97. Будемо раді допомогти.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть