Ремонт автомобільного скла в Carglass®

Надійно, Швидко, З Гарантією!

Щоб відремонтувати або замінити автомобільне скло, телефонуйте за номером +38 050 851 92 20 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Ви отримали пошкодження автомобільного скла на дорозі, коли з-під коліс сусідньої машини вилетів камінь або тверді частинки грунту? Такий скол без тріщин легко ремонтується і не вимагає заміни скла. Пам'ятайте, дрібні пошкодження в майбутньому збільшуються до тріщин, і тоді автомобільне скло точно доведеться міняти — заміна вийде вам в 10 разів дорожче

Чому краще звернутися в Carglass®?

Ремонт лобового скла

Ремонт лобового скла є одним з основних напрямків діяльності компанії Carglass ® . Наш багаторічний досвід і досконалі технології дозволяють здійснити ремонт всього за 30 хвилин. Ви зможете експлуатувати автомобіль одразу ж після проведеної процедури. Детальніше

Ремонт сколу

Професійний ремонт сколів в Carglass ® дозволить усунути дефекти, поліпшити огляд і зберегти безпеку скла на довгий час, а також запобігти прискореному зносу скла і уникнути його дорогої заміни. Міцність скла вашого автомобіля буде відновлена на 100%. Детальніше

Ремонт тріщини

Перед наданням послуги з ремонту лобового скла, фахівці Carglass® обов'язково проводять оцінку ремонтопридатності його пошкодження. Ми не радимо ремонт тріщини скла, якщо розмір пошкодження більше ніж двухєврова монета. Відремонтована тріщина не повертає склу 100% міцність, рано чи пізно вона "розійдеться" знову, що сильно знижує вашу безпеку за кермом. Детальніше

Ремонтопридатні пошкодження стекла

Автомобільне скло більше інших частин автомобіля схильне до впливу зовнішніх факторів, які можуть порушити його цілісність. Залежно від форми, розміру і глибини, пошкодження поділяють на сколи та тріщини. Існують наступні види пошкоджень скла, які піддаються ремонту: "бичаче око", "подрібнений", "здвоєний", "зірочка", "комбінований". Детальніше

Ремонт або заміна скла?

Ремонт сколів і тріщин автоскла – дуже відповідальний і трудомісткий процес. У кожному випадку їх усунення вимагає індивідуального підходу. Якщо пошкодження несуттєве і ремонтопридатне, наш фахівець завжди запропонує його відновити, але якщо ж ремонт неможливий, ми зробимо заміну скла на нове. Детальніше

Наші переваги

технології

Ми є підрозділом Belron® Group і використовуємо запатентовані технології, недоступні більшості конкурентів.

час

Завдяки використанню фірмової технології Glass Medic ремонт автоскла виконується за 30 хвилин і обходиться дешевше його заміни.

Гарантии

Якщо ваш скол є ремонтопридатним, то можливо відновити міцність скла на 100%. Carglass® гарантує повне відновлення міцності скла і підтверджує це офіційною гарантією на роботи до 10 років.

Вартiсть

Carglass® завжди намагається в першу чергу відремонтувати скло, якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо скол не придатний до ремонту, то ми намагаємося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

Технологія ремонту сколів в Carglass®

Технологія Glass Medic®, розроблена материнським концерном Berlon® Group, дозволяє відремонтувати скло автомобіля без сліду (залишається практично непомітна напівпрозора область 1-2 мм в центрі відколу). Кілька перевірених рішень забезпечують чудову якість ремонту відколу.

Ми не свердлимо зколи. Наші фахівці не завдають додаткових ушкоджень склу, і, відповідно, не знижують його міцність. Засвердлювання застосовується в більшості автосервісів, проте воно знижує безпеку автомобіля і зменшує ймовірність провести ремонт скла непомітно.

Ми використовуємо ексклюзивний полімер. Berlon® Group розробила власний склад оптичного полімеру для заповнення подряпин і відколів. Після затвердіння він знаходить міцність і прозорість справжнього скла.

Ми застосовуємо інноваційне обладнання. Фахівці Carglass® мають унікальний інструментарій для ремонту стекол: апарати для нанесення полімеру під тиском, ультрафіолетові отвердители, обладнання для ретельної полірування. Це запатентовані розробки Berlon® Group, недоступні іншим сервісам.

Наші роботи

Поширені запитання

Чи є скол/тріщина на склі гарантійним випадком?

Все, що стосується експлуатаційних пошкоджень, не потрапляє під гарантію.

Що робити, якщо в поїздці тріснуло скло (потрапив камінь), а до автосервісу далеко?

Необхідно звернутися до фахівців при першій же можливості.

Чи всі сколи можна відремонтувати за Вашою технологією?

Ні, не всі. Технологія Carglass® передбачає ремонт пошкоджень до 5 см у діаметрі з віддаленістю від краю скла не менше 6 см.

Що таке технологія Glass Medic®?

Це запатентоване інноваційне обладнання корпорації Белрон, що використовується при ремонті пошкоджень лобового скла.

Навіщо мені ремонтувати скол у вас, якщо я можу "засвердлити" його за 400 грн?

По-перше, наша технологія не передбачає засвердлювання, що в свою чергу гарантує найкращу візуальну якість ремонту. По-друге, ми супроводжуємо виконані роботи гарантією, на відміну від інших сервісів.

Що передбачає супровід ремонту cколу гарантією?

Гарантія надається на те, що в зоні відновлення ніколи не утворюється тріщина.

Чи залишаться на склі сліди відколу і безпосередньо ремонту після проведення робіт?

Ремонтні заходи спрямовані на відновлення міцності автоскла. Ми не ставимо перед собою мету візуально приховати сліди сколу і тріщини. Однак для заповнення пошкодження використовується інноваційний полімер, який за візуальними характеристиками максимально наближений до прозорості скла. Після застигання матеріал стає практично непомітним. Велику роль у візуальному ефекті відіграє вік пошкодження, а також обсяги пилу, вологи, які встигли заповнити порожнину дефекту. Тому, при виявленні сколу на лобовому склі, ми рекомендуємо заклеювати зону пошкодження будь-якою клейкою стрічкою. По можливості оперативно зверніться в Carglass®, щоб візуальні характеристики після ремонту були найкращими.

Чи можлива повторна поява тріщини після проведеного ремонту?

Важливо розуміти, що будь-яке пошкодження скла призводить до порушення його цілісності і зниження міцності. При непрофесійних спробах відновлення отримати гарантовано високий результат неможливо через відсутність спеціального обладнання і матеріалів. І в результаті температурних коливань, вібрацій при їзді, тріщина може повторно з'явитися і збільшитися в розмірі. При проведенні ремонту за технологією Carglass® ці ризики виключені.

Скільки мені обійдеться ремонт скла?

Вартість ремонту одного пошкодження в спеціалізованій автомайстерні Carglass® - 1680 грн, ремонт другого і кожного наступного сколу обійдеться в 840 грн.

Як довго проводиться ремонт автоскла?

У сервісі Carglass® одне пошкодження скла ліквідується в середньому за 30 хвилин.

Чи потрібно перед ремонтом автоскла відвідати автомийку?

Мити автомобіль перед ремонтом ми настійно не рекомендуємо, так як це призведе до підвищення рівня складності робіт – майстру доведеться просушувати місце майбутнього впливу. Крім того, сильний тиск води на мийці здатний викликати збільшення пошкодження.

Скол з'явився на автосклі давно і не збільшується. Чи потрібен ремонт?

Необхідність ремонту — ваша персональна відповідальність. Але ви повинні розуміти, що автоскло зазнає високі навантаження і через порушення міцності, під впливом негативних зовнішніх факторів може дати велику тріщину, що не підлягає ремонту, в будь-який момент. В цьому випадку буде необхідна заміна скла.

На автосклі стара тріщина. Що краще: ремонт пошкодження або заміна скла?

В даному випадку майстер повинен оцінити розташування і розмір пошкодження. При неможливості відновити характеристики міцності, рекомендується заміна скла. Якщо ремонт можливий, то краще виконати його, тому що це економічно вигідніше.

Чому краще довірити ремонт вітрового скла професіоналам?

Тому що в Carglass® працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли атестацію, використовують спеціалізоване унікальне обладнання та полімери, недоступні іншим сервісам. Кожен ремонт виконується відповідно до чіткого регламенту. Це дає можливість гарантувати постійний якісний результат, а також надавати гарантію на виконану роботу.

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Ремонт автоскла в Carglass®

Якщо вас цікавить професійний ремонт автоскла (Київ), який забезпечить відновлення його цілісності і міцності, а також обійдеться на порядок дешевше, ніж заміна, запрошуємо скористатися послугами спеціалізованого центру Carglass® .

У нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи більше ніж 10 років. Перш ніж приступити до ремонту скла на авто, майстри обов'язково оцінюють складність пошкоджень і можливість відновлення.

Якщо після оцінки пошкодження фахівець підтверджує, що ремонт автоскла (Позняки) неможливий, ми готові зробити його заміну.

У разі, коли автоскла ремонт можна здійснити, ми з радістю надамо цю послугу. Вже через 30 хвилин ремонтні роботи будуть завершені. Використання інноваційної технології Glass Medic® , запатентованої Carglass® , дозволяє нам давати тривалу гарантію на проведені види робіт і використані матеріали!

Пропозиція доступна жителям Києва та Київської області. Будемо раді надати послугу гостям столиці.

Коли може знадобитися ремонт скла авто (Київ)?

Гравій і щебінь, що відскакує з-під коліс зустрічних автомобілів, найбільш часта причина пошкодження автоскла. Є й інші фактори, які можуть привести до утворення на стеклах сколів, – наприклад, це кинутий хуліганом камінь, некоректна робота двірників, град, невдала парковка, при якій автомобільне скло було пошкоджено гілками дерева.

Чи варто ризикувати і чекати подібних "ускладнень"? Звичайно, ні! Тим більше що вам доступний оперативний ремонт автоскла в Києві (Лівий берег).

Як зрозуміти, що скол може бути відремонтований?

Повернути міцність скла і його безпеку можна двома способами – замінити пошкоджене скло або виконати ремонт автоскла. Заміна обійдеться дорожче, тому, перш ніж приймати рішення про демонтаж, потрібно переконатися, що економічно вигідне відновлення неможливо. Досить заїхати в сервіс Carglass® , щоб майстри за кілька хвилин оцінили ремонтопридатність сколу або тріщини.

Важливо: компанія Carglass® завжди прагне забезпечити індивідуальний підхід до кожного конкретного пошкодження. Ми вважаємо за краще ремонт автоскла, так як це дозволяє зберегти гроші клієнта. І тільки при неможливості проведення ремонту виконується заміна скла.

Самостійна діагностика

Власник автомобіля може попередньо самостійно оцінити можливість ремонту.

Якщо перераховані вище умови дотримуються, то, швидше за все, ремонт автоскла в Києві (Поділ, Оболонь, Позняки) можливий. Залишається записатися на зручний час в автомобільний центр Carglass® , поки скол під дією зовнішніх факторів не збільшився, не перетворився на величезну тріщину.

Як ми проводимо ремонт лобового скла?

Особливістю ремонту автоскла в Києві (Оболонь, Поділ, Позняки) в майстерні Carglass® є використання інноваційного методу Glass Medic® . Суть ексклюзивної технології від Белрон в наступному:

Така технологія забезпечує 100% відновлення цілісності автоскла до заводського рівня і повернення всіх характеристик міцності. Ми настільки впевнені в позитивному результаті, що надаємо 10 річну гарантію на роботу по ремонту сколу в Києві. Вся процедура (час не включає діагностику і підготовку) займає близько 30 хвилин і може бути проведена прямо в день звернення. Ціну на ремонт лобового скла ви можете уточнити по телефону або через форму (дізнатися вартість сервісу) на нашому сайті.

Важливо: нашим клієнтам немає необхідності залишати автомобіль на тривалий термін для виконання ремонту. Автомобіль можна експлуатувати відразу після надання послуги.

Довіряйте професіоналам!

Посилаючись на те, що на ремонт автоскла ціна досить висока, деякі власники автомобілів відмовляються від послуг кваліфікованих майстрів. Але ж косметичне маскування сколів і тріщин, неякісний ремонт лобового скла в рази підвищує ризики ДТП через зниження чистого огляду.

Потрібно розуміти, що заповнення сколів – трудомісткий процес, що вимагає спеціального інструменту і спеціальної підготовки майстра. Carglass® , будучи вузькоспеціалізованою компанією, концентрує зусилля на системному підвищенні якості послуг. Високотехнологічні інструменти і персонал, що пройшов атестацію, дозволяють нам пропонувати сервіс, відповідний європейським стандартам.

Докладнiше

Додаткові послуги

Мобільний сервіс

Детальніше

Віддалене врегулювання збитку

Детальніше

Калібрування систем допомоги водієві ADAS

Детальніше

Заміна щіток склоочисників

Детальніше
Є у Вас КАСКО
Якщо Ви клієнт страхової компанії і діючий поліс КАСКО покриває витрати на ремонт, залиште замовлення на нашому сайті або зателефонуйте. Менеджер запише вас на найближчий зручний для вас час. Після проходження формальностей (складання документів, оцінки пошкоджень) фахівці сервісного центру Carglass® приступають до роботи відповідно до умов договору. Ремонт займає 30 хвилин, заміна - не більше години. Після видалення сколів на лобовому склі або його заміни Ви отримуєте повний пакет документації для страховика.
Якщо КАСКО немає
Якщо Ваш поліс не покриває пошкодження скла або страховки немає, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: залиште заявку на сайті, зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок. Можна особисто відвідати наш центр і відремонтувати скол без попереднього запису. При зверненні майстра подивляться авто, оцінять ступінь пошкоджень і зроблять висновок щодо технічного обслуговування відколу або необхідності заміни лобового скла.

Корисні статті

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим […]

Читати новину

Що робити, якщо автомобільне скло покривається конденсатом зсередини?

Зміст статті Основні причини Як забезпечити профілактику запотівання Всі ці прості правила дозволять повністю позбутися Автомобілісти часто […]

Читати новину

Як уникнути чотирьох найнебезпечних ситуацій на дорозі?

Зміст статті Чим небезпечні фури? Чем опасна специальная снегоуборочная или сельскохозяйственная техника? Взимку, коли починає сильно сніжити, […]

Читати новину

Чи варто ремонтувати тріщини на автомобільному склі?

Зміст статті Як визначити, чи варто ремонтувати тріщину? У чому переваги проведення заміни по відношенню до неякісного […]

Читати новину

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

Зміст статті Чому потрібно міняти щітки? Тому ми пропонуємо В автомобілі кожна деталь має свій термін служби. […]

Читати новину

Технологія ремонту відколів на автосклах Glass Medic®

Зміст статті Чому ми вважаємо за краще саме цю технологію? Далеко не завжди пошкоджене автоскло потрібно повністю […]

Читати новину

Чому виникають протікання лобового скла і що з ними робити?

Зміст статті Протікання скла Інші можливі проблеми зі склом після установки Як правило, автомобільне скло замінюють, якщо […]

Читати новину

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

Зміст статті Чому взагалі потрібно міняти скло? У кожної із запчастин автомобіля є свій експлуатаційний ресурс. І […]

Читати новину

Особливості калібрування камери ADAS

Зміст статті Чому може знадобитися калібрування ADAS? Статичне та динамічне калібрування ADAS Автомобіль може використовуватися як засіб […]

Читати новину

Якщо приїхати на установку зі своїм автомобільним склом: чи вигідно це чи є підводні камені?

Зміст статті Чому вважається, що привозити своє скло вигідно? Чому краще замовити установку скла під ключ? Плюси […]

Читати новину