Заміна заднього скла в Carglass® —

гарантія якості!

Щоб відремонтувати або замінити автомобільне скло, телефонуйте за номером +38 050 851 92 20 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

На відміну від лобового скла, де можливо відремонтувати скол або невелику тріщину, пошкоджене заднє скло слід замінити.

Carglass® використовує сертифіковані автомобільні стекла офіційних виробників, які поставляють свою продукцію як на конвеєри автовиробників, так і на вторинний ринок запасних частин.

Час встановлення заднього скла в наших центрах триватиме близько 1 години.

Автомобіль можна експлуатувати відразу після заміни скла.

Ціни на ремонт автоскла

Ремонт сколу за фірмовою технологією Glass Medic®

1680 грн Ми відновлюємо цілісність, міцність та безпеку автоскла у місці пошкодження. Якщо поліс автострахування, що діє, покриває пошкодження автоскла, ремонт буде виконаний БЕЗКОШТОВНО. Уточнюйте подробиці у контакт центрі за телефоном +38 050 851 92 20 * Вартість ремонту сколів вітрового скла за технологією Glass Medic® може відрізнятися для автомобілів деяких марок, включаючи, але не обмежуючись Aston Martin, Bentley, Bugatti, Ferrari, Jaguar, Land Rover Range Rover, Lamborghini, Maserati, Mercedes-Maybach, McLaren, Porsche, Rolls-Royсe, Tesla, а також вантажних автомобілів та автобусів. Більше прикладів наших робіт

Наші переваги

технології

Завдяки вузькій спеціалізації сервісу Carglass® нам вдалося досягти виняткової якості встановлення автомобільного скла. Ми є підрозділом Belron® Group і використовуємо запатентовані технології недоступні більшості конкурентів.

час

Ми намагаємося зберегти час наших клієнтів: щоб виконати установку лобового, бокового або заднього скла, автомобіль не потрібно залишати на добу. Завдяки використанню швидкотвердіючого поліуретанового клею необхідна міцність з'єднання досягається вже через годину.

Вартiсть

Цінова політика Carglass ® націлена на мінімізацію витрат клієнта. Вартість автоскла і установки узгоджується з клієнтом на етапі попереднього підбору скла. Якщо відповідне для вашого автомобіля скло відсутнє на складі, ми замовимо його безпосередньо з заводу виробника.

Безпека

Компанія Carglass ® використовує виключно якісне скло офіційних виробників, які постачають свою продукцію як на конвеєри автовиробників, так і на вторинний ринок запасних частин.

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

Етапи заміни заднього скла в Carglass ®

zamena
zamena
zamena
Записатися на сервіс
1

Кузов і салон авто покриваються захисною плівкою для запобігання пошкоджень ЛФП та елементів внутрішнього оздоблення. Пошкоджене скло видаляється, його залишки прибираються з отвору та салону авто.

2

Всі місця контакту обробляються грунтом (праймером), перед нанесенням клею, що забезпечує міцну фіксацію деталі.

3

На нове скло наноситься герметик та виконується його встановлення у проєм кузову авто. За необхідності, змінюються всі пошкодженні елементи кріплення для підвищення надійності. Після полімеризації клею (близько години) автомобілем можна користуватися.

Наші роботи

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзною бригадою

Заміна заднього скла в Києві

Часто заднє скло залишається неушкодженим весь період експлуатації автомобіля. Однак трапляються ситуації, коли автоскло під впливом негативних зовнішніх факторів отримує ушкодження. Для тих автолюбителів, хто зіткнувся з такою проблемою, доступна послуга спеціалізованого центру Carglass® - встановлення заднього скла.


Основні причини пошкодження заднього скла

Заміна заднього скла авто необхідна в таких ситуаціях:

Також заміна заднього скла автомобіля неминуча при:

Також причиною, коли знадобиться заміна заднього скла на машині, може стати вихід з ладу сітки електронагрівача автоскла.


Міняти чи ремонтувати

У більшості сучасних автомобілів заднє автоскло виготовляється із загартованого особливим чином скла, яке, на жаль, не підлягає ремонту доступними методами. Тому єдиним можливим варіантом усунення несправності залишається заміна заднього скла.


Переваги спеціалізованого центру Carglass®

Автовиробники пред'являють дуже високі вимоги до герметичності та міцності у місцях стикування заднього скла та кузова. Тому вклеювання заднього скла має виконуватися професіоналами через складну конфігурацію та криволінійну поверхню. У багатьох випадках скло укомплектовано електронагрівальними елементами, різними датчиками та антенами, що ускладнює роботу.

Сервісний центр Carglass® використовує в роботі унікальні запатентовані Berlon® Group технології, а також спеціалізоване обладнання та інструмент 1-Tek®, Fibra® та Ezi-Wire®. На послугу «Вклеювання заднього скла» ціна в нашому центрі більш ніж конкурентна з урахуванням гарантій.

Високі відгуки клієнтів Carglass® абсолютно заслужені. Наші конкурентні переваги:

Отримати докладнішу інформацію, оформити заявку на заміну автоскла або викликати мобільну бригаду ви можете, заповнивши форму на сайті, залишивши повідомлення або зателефонувавши за номером контактного телефону.

Докладнiше

Додаткові послуги

Мобільний сервіс

Детальніше

Віддалене врегулювання збитку

Детальніше

Калібрування систем допомоги водієві ADAS

Детальніше

Заміна щіток склоочисників

Детальніше
Компанія Carglass® пропонує послуги з встановлення бокового скла на всі автомобілі вітчизняного та закордонного виробництва.

Залежно від характеру пошкоджень фахівці запропонують оптимальне рішення, підберуть необхідне скло та узгодять час встановлення з клієнтом. Якщо Ви володієте повним полісом КАСКО і звернулися до нас за направленням страхової компанії, послуга буде надана безкоштовно.

Якщо Ви плануєте оплачувати сервіс самостійно, то ціна встановлення буде залежати від моделі транспортного засобу, виробника деталі, додаткових опцій (підігрів, підключення датчиків дощу і світла). Вартість в цьому випадку розраховується індивідуально.

Корисні статті

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим […]

Читати новину

Що робити, якщо автомобільне скло покривається конденсатом зсередини?

Зміст статті Основні причини Як забезпечити профілактику запотівання Всі ці прості правила дозволять повністю позбутися Автомобілісти часто […]

Читати новину

Як уникнути чотирьох найнебезпечних ситуацій на дорозі?

Зміст статті Чим небезпечні фури? Чем опасна специальная снегоуборочная или сельскохозяйственная техника? Взимку, коли починає сильно сніжити, […]

Читати новину

Чи варто ремонтувати тріщини на автомобільному склі?

Зміст статті Як визначити, чи варто ремонтувати тріщину? У чому переваги проведення заміни по відношенню до неякісного […]

Читати новину

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

Зміст статті Чому потрібно міняти щітки? Тому ми пропонуємо В автомобілі кожна деталь має свій термін служби. […]

Читати новину

Технологія ремонту відколів на автосклах Glass Medic®

Зміст статті Чому ми вважаємо за краще саме цю технологію? Далеко не завжди пошкоджене автоскло потрібно повністю […]

Читати новину

Чому виникають протікання лобового скла і що з ними робити?

Зміст статті Протікання скла Інші можливі проблеми зі склом після установки Як правило, автомобільне скло замінюють, якщо […]

Читати новину

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

Зміст статті Чому взагалі потрібно міняти скло? У кожної із запчастин автомобіля є свій експлуатаційний ресурс. І […]

Читати новину

Особливості калібрування камери ADAS

Зміст статті Чому може знадобитися калібрування ADAS? Статичне та динамічне калібрування ADAS Автомобіль може використовуватися як засіб […]

Читати новину

Якщо приїхати на установку зі своїм автомобільним склом: чи вигідно це чи є підводні камені?

Зміст статті Чому вважається, що привозити своє скло вигідно? Чому краще замовити установку скла під ключ? Плюси […]

Читати новину
закрыть