Професійний ремонт сколів

у Carglass ®

Щоб відремонтувати автомобільне скло, телефонуйте за номером +38 050 851 92 20 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Будь-яке залишене без належної уваги пошкодження скла має тенденцію до прогресування. Численні дослідження Carglass ® показують, що будь-який скол перетворюється у тріщину. Невеликі сколи “розростаються” до великих тріщин, що ставить під загрозу безпеку водія і пасажирів. Терміновий ремонт сколу лобового скла дозволяє своєчасно усунути дефекти, поліпшити огляд, запобігти прискореному зносу триплексу.

Технологія Glass Medic ® , розроблена материнським концерном Belron ® Group, дозволяє відремонтувати скло автомобіля майже без сліду (залишається практично непомітна напівпрозора область в центрі сколу). Кілька перевірених рішень забезпечують чудову якість ремонту сколу.

Ми не свердлимо сколи. Наші фахівці не завдають додаткових пошкоджень склу і, відповідно, не знижують його міцність. Засвердлювання застосовується в більшості автосервісів, однак воно знижує безпечність скла автомобіля і зменшує ймовірність провести його ремонт непомітно.

Ми використовуємо ексклюзивний полімер. Belron ® Group розробила власний склад оптичного полімеру для заповнення простору сколів. Після затвердіння він набуває міцності і прозорості справжнього скла.

Ми застосовуємо інноваційне обладнання. Фахівці Carglass ® мають унікальний інструментарій для ремонту скла: апарати для очистки та нанесення полімеру під тиском у 2,5 АТМ, УФ-пристрій для переведення полімеру у твердий стан на лобовому склі з будь-яким покриттям, обладнання для ретельного полірування. Це запатентовані розробки Berlon ® Group, недоступні іншим сервісам.

Наші переваги

технології

Ми є підрозділом Belron ® Group і використовуємо запатентовані технології, недоступні більшості конкурентів.

час

Завдяки використанню фірмової технології Glass Medic® ремонт автоскла виконується за 30 хвилин і коштує дешевше його заміни

Вартiсть

Carglass ® завжди намагається в першу чергу відремонтувати скло, якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо скол не придатний до ремонту, то ми постараємося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.

Безпека

Якщо ваш скол є ремонтопридатним, то можливо відновити міцність скла на 100%. Carglass ® гарантує повне відновлення міцності скла і підтверджує це офіційною гарантією на роботи до 10 років.

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

Процес ремонту сколу лобового скла в Carglass ®

zamena
zamena
zamena
записатися на сервіс
1

Підготовка пошкодженої ділянки до ремонту.
В першу чергу ми перевіряємо скол на ремонтопридатність, «вскриваємо» скол спеціальним пристроєм (не свердлимо), проводимо чистку внутрішнього простору сколу спеціальним розчином від бруду та вологи для підвищення адгезії полімеру.

2

Заповнення сколу полімером.
Наступним етапом ми встановлюємо на пошкоджену ділянку спеціальний прилад, який створює тиск/вакуум - після повного видалення повітря скол заповнюється полімером.

3

Затвердіння полімеру.
Далі, ми переводимо полімер в твердий стан за допомогою спеціального пристрою, що створює УФ випромінювання. На повне затвердіння полімеру потрібно близько 3 хвилини.

4

Завершення роботи.
Після затвердіння полімеру, ми очищаємо лобове скло від залишків полімеру і поліруємо відремонтоване місце до отримання абсолютної гладкості. Тепер ремонт завершено.

Наші роботи

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Киев

Киев, Дарницкий район‎, ул. Приколейна, д.21, Стационарный сервисный центр

Киев, Голосеевский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Деснянский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Днепровский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Оболонский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Печерский район‎, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Подольский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Святошинский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой‎

Киев, Соломенский район‎, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Шевченковский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Ремонт сколів Київ

Спеціалізований центр Carglass® пропонує всім зацікавленим особам, транспортним компаніям і приватним автовласникам ремонт сколів скла в Києві. Ми використовуємо в роботі інноваційні технології і матеріали концерну Berlon® Group, тому впевнено даємо 10-річну гарантію на послугу.


Чому на автосклі з'являються дефекти?

Причини появи сколу на лобовому склі автомобіля можуть бути самими різними. Найбільш поширена з них - потрапляння в скління каменю, що вилетів з-під коліс проїжджаючого поруч транспортного засобу.

При цьому скол може бути різного діаметру - з сірникову головку або в кілька сантиметрів. Небезпека такого дефекту полягає не тільки в тому, що він знижує оглядовість лобового скла. Таке пошкодження нерідко провокує утворення тріщини на поверхні скління і навіть стає центром поширення павутини тріщин. Через це експлуатація автомобіля стає небезпечною. Рішення проблеми - ремонт сколів на склі авто або його заміна при неможливості ремонту. Приїжджайте в сервісний центр Carglass®! Наші фахівці оцінять ремонтопридатність пошкодження і усунуть дефект або виконають заміну автоскла.


Ремонт або заміна?

Вартість послуги з ремонту сколу на лобовому склі автомобіля набагато нижче, ніж ціна його заміни. Тому у всіх міжнародних центрах Carglass клієнтам пропонується в першу чергу видалення сколів на склі авто. І тільки в тому випадку, якщо це неможливо, рекомендована установка нового вітрового скла.


Чому потрібно якомога швидше зробити ремонт сколів на лобовому склі?

Будь-який скол має вкрай неприємну особливість - різко, а найголовніше абсолютно несподівано, прогресувати. Систематичні дослідження, що проводяться фахівцями Carglass®, підтверджують, що даний вид пошкодження лобового скла з часом перетворюється в одну або кілька тріщин. Навіть від малопомітного, невеликого за розмірами сколу можуть піти тріщини по всьому склі. В цьому випадку автоскло втрачає ремонтопридатність. А так як на ремонт сколів вартість відчутно менше, ніж ціна заміни лобового скла, актуальність своєчасного звернення до сервісного центру очевидна.


Інноваційні методи ремонту сколів від Каргласс

Сервісний центр Carglass® здійснює ремонт сколів в Києві, використовуючи унікальну технологію Glass Medic®, ексклюзивний оптичний полімер, обладнання та інструменти, розроблені концерном Berlon® Group.

На відміну від наших конкурентів, ми не свердлимо скло, не виконуємо інших маніпуляцій, які порушують його цілісність. Ремонт сколів автоскла майстрами Carglass® виконується за наступним алгоритмом:

Вся процедура займає до години. Ремонтні роботи проводяться за попереднім записом, що дозволяє уникнути довгого очікування своєї черги.


Ремонт лобового скла від мобільної бригади Каргласс

Такий великий мегаполіс, як Київ, відрізняється не тільки розвиненою інфраструктурою сучасного міста, але і дуже інтенсивним рухом автотранспорту. Чи не є рідкістю різні ситуації, в результаті яких пошкоджується лобове скло.

Оскільки подальше пересування з таким пошкодженням вкрай небажано через високий ризик утворення тріщин по всьому склі, то послуга виїзного сервісу Carglass® ремонт сколів скла Київ користується високим попитом.

Завдяки роботі виїзної бригади компанії Carglass® власник автомобіля з пошкодженим склом не витрачає час в пошуках автосервісу, який надає послуги ремонту автоскла. Ремонтні роботи будуть проведені на місці стоянки транспортного засобу.

Оскільки ремонт сколів скла на виїзді буде виконуватися з використанням обладнання і технологій Berlon® Group, то якість виконаної роботи таке ж, як при виконанні аналогічних робіт в умовах стаціонарного автосервісу.

Оформити замовлення на послуги мобільного сервісу можна, або зателефонувавши по телефону, або заповнивши на офіційному сайті форму заявки.

Докладнiше

Додаткові послуги

Мобільний сервіс

Детальніше

Віддалене врегулювання збитку

Детальніше

Калібрування систем допомоги водієві ADAS

Детальніше

Заміна щіток склоочисників

Детальніше
Якщо є КАСКО
Якщо Ви клієнт страхової компанії і діючий поліс КАСКО покриває витрати на ремонт, залиште замовлення на нашому сайті або зателефонуйте. Наш менеджер допоможе оформити страховий випадок. Після проходження формальностей (складання документів, оцінки пошкоджень) фахівці сервісного центру Carglass® приступають до роботи згідно з умовами договору. Ремонт займає близько 30 хвилин, заміна близько 60 хвилин. Після усунення сколів на лобовому склі або його заміни Ви отримуєте повний пакет документів для страховика.
Якщо КАСКО немає
Якщо Ваш поліс не покриває пошкодження скла або страховки немає, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: залиште заявку на сайті, зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок. При зверненні, майстри подивляться авто, оцінять ступінь пошкоджень і зроблять висновки щодо можливості ремонту сколу або необхідності заміни лобового скла.

Корисні статті

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим […]

Читати новину

Що робити, якщо автомобільне скло покривається конденсатом зсередини?

Зміст статті Основні причини Як забезпечити профілактику запотівання Всі ці прості правила дозволять повністю позбутися Автомобілісти часто […]

Читати новину

Як уникнути чотирьох найнебезпечних ситуацій на дорозі?

Зміст статті Чим небезпечні фури? Чем опасна специальная снегоуборочная или сельскохозяйственная техника? Взимку, коли починає сильно сніжити, […]

Читати новину

Чи варто ремонтувати тріщини на автомобільному склі?

Зміст статті Як визначити, чи варто ремонтувати тріщину? У чому переваги проведення заміни по відношенню до неякісного […]

Читати новину

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

Зміст статті Чому потрібно міняти щітки? Тому ми пропонуємо В автомобілі кожна деталь має свій термін служби. […]

Читати новину

Технологія ремонту відколів на автосклах Glass Medic®

Зміст статті Чому ми вважаємо за краще саме цю технологію? Далеко не завжди пошкоджене автоскло потрібно повністю […]

Читати новину

Чому виникають протікання лобового скла і що з ними робити?

Зміст статті Протікання скла Інші можливі проблеми зі склом після установки Як правило, автомобільне скло замінюють, якщо […]

Читати новину

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

Зміст статті Чому взагалі потрібно міняти скло? У кожної із запчастин автомобіля є свій експлуатаційний ресурс. І […]

Читати новину

Особливості калібрування камери ADAS

Зміст статті Чому може знадобитися калібрування ADAS? Статичне та динамічне калібрування ADAS Автомобіль може використовуватися як засіб […]

Читати новину

Якщо приїхати на установку зі своїм автомобільним склом: чи вигідно це чи є підводні камені?

Зміст статті Чому вважається, що привозити своє скло вигідно? Чому краще замовити установку скла під ключ? Плюси […]

Читати новину