Професійний ремонт лобового скла

у Carglass ®

Щоб відремонтувати автомобільне скло, телефонуйте за номером 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Ремонт лобового скла — одна з основних послуг компанії Carglass ®. Наші фахівці допомагають позбутися від сколів і повертають лобовому склу вашого автомобіля безпечність, та привабливий зовнішній вигляд.

Технологія Glass Medic ® , розроблена материнським концерном Belron ® Group, дозволяє відремонтувати скло автомобіля майже без сліду (залишається практично непомітна напівпрозора область в центрі сколу). Кілька перевірених рішень забезпечують чудову якість ремонту сколу.

Ми не свердлимо сколи. Наші фахівці не завдають додаткових пошкоджень склу і, відповідно, не знижують його міцність. Засвердлювання застосовується в більшості автосервісів, однак воно знижує безпечність скла автомобіля і зменшує ймовірність провести його ремонт непомітно.

Ми використовуємо ексклюзивний полімер. Belron ® Group розробила власний склад оптичного полімеру для заповнення простору сколів. Після затвердіння він набуває міцності і прозорості справжнього скла.

Ми застосовуємо інноваційне обладнання. Фахівці Carglass ® мають унікальний інструментарій для ремонту скла: апарати для очистки та нанесення полімеру під тиском у 2,5 АТМ, УФ-пристрій для переведення полімеру у твердий стан на лобовому склі з будь-яким покриттям, обладнання для ретельного полірування. Це запатентовані розробки Berlon ® Group, недоступні іншим сервісам.

Наші переваги

технології

Ми є підрозділом Belron ® Group і використовуємо запатентовані технології, недоступні більшості конкурентів.

час

Завдяки використанню фірмової технології Glass Medic® ремонт автоскла виконується за 30 хвилин і коштує дешевше його заміни

Вартiсть

Carglass ® завжди намагається в першу чергу відремонтувати скло, якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо скол не придатний до ремонту, то ми постараємося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.

Безпека

Якщо ваш скол є ремонтопридатним, то можливо відновити міцність скла на 100%. Carglass ® гарантує повне відновлення міцності скла і підтверджує це офіційною гарантією на роботи до 10 років.

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

Процес ремонту сколу лобового скла в Carglass ®

zamena
zamena
zamena
записатися на сервіс

Підготовка пошкодженої ділянки до ремонту.
В першу чергу ми перевіряємо скол на ремонтопридатність, «вскриваємо» скол спеціальним пристроєм (не свердлимо), проводимо чистку внутрішнього простору сколу спеціальним розчином від бруду та вологи для підвищення адгезії полімеру.

Заповнення сколу полімером.
Наступним етапом ми встановлюємо на пошкоджену ділянку спеціальний прилад, який створює тиск/вакуум - після повного видалення повітря скол заповнюється полімером.

Затвердіння полімеру.
Далі, ми переводимо полімер в твердий стан за допомогою спеціального пристрою, що створює УФ випромінювання. На повне затвердіння полімеру потрібно близько 3 хвилини.

Завершення роботи.
Після затвердіння полімеру, ми очищаємо лобове скло від залишків полімеру і поліруємо відремонтоване місце до отримання абсолютної гладкості. Тепер ремонт завершено.

Наші роботи

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiьних бригад
Киев

Киев, Дарницкий район‎, ул. Приколейна, д.21, Стационарный сервисный центр

Киев, Голосеевский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Деснянский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Днепровский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Оболонский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Печерский район‎, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Подольский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Святошинский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой‎

Киев, Соломенский район‎, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Шевченковский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Ремонт лобового автоскла


Компанія Carglass ® пропонує високоякісний ремонт лобових стекол автомобіля з гарантією. Це — чи не найбільш затребувана послуга нашої компанії, оскільки багато хто хоче заощадити на заміні.


Чому ремонт лобових стекол автомобілів такий популярний? Справа в тому, що це — одне з головних стекол авто і одні з найбільш вразливих елементів у всьому кузові. Залишити тріщину або скол на поверхні може навіть невеликий камінчик. Якщо попереду їде вантажівка, з-під коліс якої вилітає гравій, якщо скло неправильно очищається, якщо воно експлуатується в умовах з різкими температурними перепадами, то можлива поява поверхневих пошкоджень. Причиною для появи відколів і тріщин може стати необережність власника транспортного засобу або вандалізм сторонніх людей.


Ремонт лобового автоскла обійдеться на порядок дешевше, ніж заміна. Звичайно, і можливий він не у всіх випадках. Однак спочатку завжди слід розглянути таку операцію. Carglass® працює за запатентованою технологією і з унікальним обладнанням, не доступним іншим майстерням. Тому і ремонтні роботи у нас проводяться з 10-річною гарантією. Тільки варто враховувати, що ремонт буде ефективний, якщо його провести в максимально стислі терміни, поки скол з тріщиною не встигли забруднитися, що може погіршити візуальне якість ремонту, або поки тріщина не виросла до неремонтопридатних розмірів (понад 40 мм в діаметрі).


Ми надаємо професійно і швидко послуги з ремонту лобового скла в Києві. Якщо продовжувати експлуатувати машину з такими дефектами, то зовсім скоро скол з тріщиною почне рости і скло доведеться міняти на нове, а це набагато дорожче за витратами.


В експлуатації пошкоджене скло небезпечно. Не варто ігнорувати питання власної безпеки при водінні, тим більше що Carglass® надає послуги найвищої якості.


Що таке ремонт автоскла і навіщо він потрібен?


Ремонт лобового скла авто — це повне відновлення наявних пошкоджень механічного характеру. В процесі ремонту використовуються спеціальні запатентовані полімери, які застигають під впливом ультрафіолету і забезпечують міцнісні і візуальні (прозорість) характеристики, максимально наближені до показників скла. Естетика і функціонал скляної поверхні повністю зберігаються. Неозброєним оком відновлені тріщину або скол не побачити. Нічого не заважає огляду, скло знову стає міцним.


Якісний ремонт забезпечує безпеку пересування в авто, дозволяє швидко і без питань пройти технічний огляд, а також надовго продовжує термін служби скла. При цьому вартість таких робіт значно дешевше, ніж у випадку з повною заміною.


Ремонт лобового скла в Києві можливий для всіх марок і моделей авто. Справа в тому, що лобове скло зазвичай робиться двошаровим з спеціальною армуючою PVB плівкою між шарами (триплекс). І скол з тріщиною зазвичай з'являються тільки в першому, зовнішньому шарі, а не відразу проходить наскрізь. Завдяки цьому і можна провести швидке відновлення.


Виходить, що всі важливі характеристики скла відновлюються повністю. Потрібно тільки приїхати в сервіс відразу ж після виявлення дефекту, не очікуючи 2-3 дні. Через тиждень пошкодження, швидше за все, стане неремонтопридатним.


Як проводиться ремонт лобового скла в Carglass ® ? Етапи технології


Вартість ремонту лобового скла вже включає в себе всі необхідні матеріали. Сама операція передбачає такі послуги:


Ремонт 1-го пошкодження лобового скла в Carglass ® в Києві з використанням наших унікальних матеріалів і обладнання виконується за 30 хвилин. Ми забезпечуємо чудову якість ремонту відколу або тріщини (за умови, що вони спочатку були ремонтопридатні). У кожному з заповнених дефектом залишається лише невелика область, схожа на краплю висохлої води на поверхні скла. Вона не заважає огляду і на поверхні полірованого скла практично не помітна.


Які гарантії ми надаємо?


Carglass ® повністю повертає вашому автосклу цілісність і прозорість. Міцність його відновлюється на 100%. Ми підтверджуємо якість нашої роботи 10-річною гарантією на проведений ремонт. Все оформляється офіційно, з наданням документів.


Ми не ремонтуємо довгі тріщини понад 40 мм в діаметрі.. Можливий ремонт подрібнених і здвоєних відколів, недовгих тріщин, дефектів типу "бичаче око" і "зірочка", але тільки в тому випадку, якщо вони не перевищують певного розміру. Комбіновані дефекти теж піддаються відновленню. Але від типу дефекту буде залежати вартість відновлення. Під час діагностики майстер відразу скаже, візьметься він за ремонт чи ні. Якщо ви виявили скол або тріщину і хочете швидко доставити машину на сервіс, то поверхню пошкодження бажано заклеїти клейкою стрічкою - скотчем. По можливості потрібно не користуватися двірниками — це дозволить зберегти місце пошкодження чистим.


Фахівці Carglass ® завжди пропонують клієнтам сервісу саме ремонт, а не заміну лобового скла, але тільки в тому випадку, якщо це можливо. Ми не ставимо за мету заробити на одному зверненні якомога більше. Ми намагаємося знайти індивідуальне і вигідне рішення, яке повністю влаштує водія, власника транспортного засобу.


Як замовити ремонт?


Ремонт лобового скла в Carglass ® — це завжди вигідніше і дешевше, ніж заміна. Пропонуємо комплексну діагностику та усунення дефектів. У нас діють спеціальні ціни на ремонт. Надається гарантія 10 років. Використання запатентованих матеріалів, сертифікованого фотополімерного складу і унікального обладнання дає нам можливість реалізовувати особливу технологію ремонту без засвердлювання, недоступну іншим сервісам.


Щоб перевірити, чи ремонтопридатно пошкодження лобового скла на вашому автомобілі, приїжджайте в наш сервісний центр. Для діагностики нам знадобиться кілька хвилин. Ремонт триватиме не більше півгодини. Ми працюємо з будь-якими марками і модифікаціями транспортних засобів. Впевнені: запропоноване рішення підійде вам незалежно від того, скільки коштує ваша машина. Приїхати можна і без дзвінка. Але щоб виключити час очікування, краще зателефонуйте і запишіться на сервіс заздалегідь. З усіх питань консультуємо по телефону.

Докладнiше

Додаткові послуги

Мобільний сервіс

Детальніше

Віддалене врегулювання збитку

Детальніше

Калібрування систем допомоги водієві ADAS

Детальніше

Заміна щіток склоочисників

Детальніше
Якщо є КАСКО
Якщо Ви клієнт страхової компанії і діючий поліс КАСКО покриває витрати на ремонт, залиште замовлення на нашому сайті або зателефонуйте. Наш менеджер допоможе оформити страховий випадок.
Після проходження формальностей (складання документів, оцінки пошкоджень) фахівці сервісного центру Carglass® приступають до роботи згідно з умовами договору. Ремонт займає близько 30 хвилин, заміна близько 60 хвилин. Після усунення сколів на лобовому склі або його заміни Ви отримуєте повний пакет документів для страховика.
Якщо КАСКО немає
Якщо Ваш поліс не покриває пошкодження скла або страховки немає, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: залиште заявку на сайті, зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок.
При зверненні, майстри подивляться авто, оцінять ступінь пошкоджень і зроблять висновки щодо можливості ремонту сколу або необхідності заміни лобового скла.

Корисні статті

Що робити, якщо автомобільне скло покривається конденсатом зсередини?

Зміст статті Основні причини Як забезпечити профілактику запотівання Всі ці прості правила дозволять повністю позбутися Автомобілісти часто […]

Читати новину

Як уникнути чотирьох найнебезпечних ситуацій на дорозі?

Зміст статті Чим небезпечні фури? Чем опасна специальная снегоуборочная или сельскохозяйственная техника? Взимку, коли починає сильно сніжити, […]

Читати новину

Чи варто ремонтувати тріщини на автомобільному склі?

Зміст статті Як визначити, чи варто ремонтувати тріщину? У чому переваги проведення заміни по відношенню до неякісного […]

Читати новину

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

Зміст статті Чому потрібно міняти щітки? Тому ми пропонуємо В автомобілі кожна деталь має свій термін служби. […]

Читати новину

Технологія ремонту відколів на автосклах Glass Medic®

Зміст статті Чому ми вважаємо за краще саме цю технологію? Далеко не завжди пошкоджене автоскло потрібно повністю […]

Читати новину

Чому виникають протікання лобового скла і що з ними робити?

Зміст статті Протікання скла Інші можливі проблеми зі склом після установки Як правило, автомобільне скло замінюють, якщо […]

Читати новину

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

Зміст статті Чому взагалі потрібно міняти скло? У кожної із запчастин автомобіля є свій експлуатаційний ресурс. І […]

Читати новину

Особливості калібрування камери ADAS

Зміст статті Чому може знадобитися калібрування ADAS? Статичне та динамічне калібрування ADAS Автомобіль може використовуватися як засіб […]

Читати новину

Якщо приїхати на установку зі своїм автомобільним склом: чи вигідно це чи є підводні камені?

Зміст статті Чому вважається, що привозити своє скло вигідно? Чому краще замовити установку скла під ключ? Плюси […]

Читати новину

Чому небезпечно їздити з тріщиною на лобовому склі?

Варто тільки каменю потрапити в скло, або вашого автомобіля налетіти на купину, як малопомітні тріщини на лобовому […]

Читати новину