Поки Ваше авто в роботі, Ви можете попити каву/чай та відпочити або попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

Професійний ремонт лобового скла - 1680 грн

за унікальною технологією Glass Medic®

Щоб відремонтувати автомобільне скло, телефонуйте за номером +38 050 851 92 20 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Ремонт лобового скла — одна з основних послуг компанії Carglass ®.
Ми використовуємо ексклюзивні матеріали та інноваційні технології ремонту автоскла від світового лідера Belron® Group. Наші фахівці допомагають позбутися від сколів і повертають лобовому склу вашого автомобіля безпечність, та привабливий зовнішній вигляд.

Технологія Glass Medic ® , розроблена материнським концерном Belron ® Group, дозволяє відремонтувати скло автомобіля майже без сліду (залишається практично непомітна напівпрозора область в центрі сколу). Кілька перевірених рішень забезпечують чудову якість ремонту сколу.

Ми не свердлимо сколи. Наші фахівці не завдають додаткових пошкоджень склу і, відповідно, не знижують його міцність. Засвердлювання застосовується в більшості автосервісів, однак воно знижує безпечність скла автомобіля і зменшує ймовірність провести його ремонт непомітно.

Ми використовуємо ексклюзивний полімер. Belron ® Group розробила власний склад оптичного полімеру для заповнення простору сколів. Після затвердіння він набуває міцності і прозорості справжнього скла.

Ми застосовуємо інноваційне обладнання. Фахівці Carglass ® мають унікальний інструментарій для ремонту скла: апарати для очистки та нанесення полімеру під тиском у 2,5 АТМ, УФ-пристрій для переведення полімеру у твердий стан на лобовому склі з будь-яким покриттям, обладнання для ретельного полірування. Це запатентовані розробки Berlon ® Group, недоступні іншим сервісам.

Ціни на ремонт автоскла

Ремонт сколу за фірмовою технологією Glass Medic®

1680 грн Ми відновлюємо цілісність, міцність та безпеку автоскла у місці пошкодження. Якщо поліс автострахування, що діє, покриває пошкодження автоскла, ремонт буде виконаний БЕЗКОШТОВНО. Уточнюйте подробиці у контакт центрі за телефоном +38 050 851 92 20 * Вартість ремонту сколів вітрового скла за технологією Glass Medic® може відрізнятися для автомобілів деяких марок, включаючи, але не обмежуючись Aston Martin, Bentley, Bugatti, Ferrari, Jaguar, Land Rover Range Rover, Lamborghini, Maserati, Mercedes-Maybach, McLaren, Porsche, Rolls-Royсe, Tesla, а також вантажних автомобілів та автобусів. Більше прикладів наших робіт

Наші переваги

технології

Ми є підрозділом Belron ® Group і використовуємо запатентовані технології, недоступні більшості конкурентів.

час

Завдяки використанню фірмової технології Glass Medic® ремонт автоскла виконується за 30 хвилин і коштує дешевше його заміни

Вартiсть

Carglass ® завжди намагається в першу чергу відремонтувати скло, якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо скол не придатний до ремонту, то ми постараємося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.

Безпека

Якщо ваш скол є ремонтопридатним, то можливо відновити міцність скла на 100%. Carglass ® гарантує повне відновлення міцності скла і підтверджує це офіційною гарантією на роботи до 10 років.

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

Процес ремонту сколу лобового скла в Carglass ®

zamena
zamena
zamena
Записатися на сервіс

Підготовка пошкодженої ділянки до ремонту.
В першу чергу ми перевіряємо скол на ремонтопридатність, «вскриваємо» скол спеціальним пристроєм (не свердлимо), проводимо чистку внутрішнього простору сколу спеціальним розчином від бруду та вологи для підвищення адгезії полімеру.

Заповнення сколу полімером.
Наступним етапом ми встановлюємо на пошкоджену ділянку спеціальний прилад, який створює тиск/вакуум - після повного видалення повітря скол заповнюється полімером.

Затвердіння полімеру.
Далі, ми переводимо полімер в твердий стан за допомогою спеціального пристрою, що створює УФ випромінювання. На повне затвердіння полімеру потрібно близько 3 хвилини.

Завершення роботи.
Після затвердіння полімеру, ми очищаємо лобове скло від залишків полімеру і поліруємо відремонтоване місце до отримання абсолютної гладкості. Тепер ремонт завершено.

Наші роботи

Поширені запитання

Що робити, якщо на лобовому склі утворився скол, але зараз немає можливості його відремонтувати?

Якщо на лобовому склі утворився скол з невеликою тріщиною, по можливості, його необхідно заклеїти будь клейкою стрічкою, щоб в отвір, що утворився, не потрапляли волога, бруд. І якомога швидше звернутися в Carglass® для ремонту пошкодження.

Що може стати причиною появи на лобовому склі тріщини?

Найчастіше причина появи на склі тріщини без сколу — в неправильній установці.

Чи треба ремонтувати невеликий скол на лобовому склі (тріщин немає)?

Ні. Але по можливості необхідно звернутися до фахівців за консультацією.

Якого розміру тріщини на лобовому склі можуть бути відремонтовані?

Для лобового скла це 4 см в діаметрі, але тільки при віддалені пошкодження від краю на відстань не менше 6 см.

Коли не проводиться ремонт пошкоджень лобового скла?

Роботи не проводяться, якщо:
Зовнішній діаметр пошкодження більше 40 мм.
Внутрішній діаметр сколу (точки удару) більше 5 мм.
Раніше проведено непрофесійний ремонт, який дав тріщину повторно.
Пошкодження йдуть від краю автоскла.
Пошкодження потрапляє в зону роботи систем ADAS. У цій ситуації відновити зону огляду допоможе тільки заміна лобового скла.

Чи всі види сколів на лобовому автосклі підлягають ремонту?

Наша технологія дозволяє проводити ремонт всіх видів пошкоджень до 4 см в діаметрі з точкою удару до 0,5 см і віддаленістю пошкодження від краю понад 8 см. Також обов'язковою умовою є розташування пошкодження поза зоною роботи систем ADAS.

Чи надаєте ви гарантію на виконаний ремонт лобового скла?

Сервісний центр Carglass® надає гарантію на роботи по ремонту лобового скла. Гарантійний термін може становити до 10 років. Така багаторічна гарантія підтверджується використанням інноваційних технологій, обладнання, застосуванням перевірених високоякісних матеріалів, майстерністю фахівців, які регулярно проходять міжнародну атестацію.

Наскільки висока ймовірність пошкодження лобового скла в процесі ремонту?

Якщо виконані всі вимоги щодо ремонтопридатності пошкодження, а саме місцерозташування та розмір пошкодження – вірогідність розтріскування скла мінімальна. Але скло має дуже крихку кристалічну решітку, тому ми завжди попереджаємо клієнтів, перед початком ремонту, про можливі наслідки в процесі ремонту.

Що потрібно робити, якщо був виявлений скол?

Відразу після появи сколу з тріщиною на склі його потрібно убезпечити від потрапляння вологи, омивача та бруду за допомогою клейкої ленти або лейкопластира із зовнішньої сторони. Це дасть змогу отримати найліпший візуальний результат після ремонту. Далі, ми рекомендуємо якнайшвидше звернутись в один з сервісів Carglass®.

Як можна виявити на лобовому склі автомобіля скол?

У більшості випадків скол на вітровому склі з'являється в результаті попадання в нього каміння або гравію, що вилетів з-під коліс проїжджаючого поруч транспортного засобу. Таке пошкодження складно виявити, сидячи в салоні автомобіля, тому слід провести огляд поверхні автоскла ззовні. Найбільш сприятливі умови для виявлення сколів з мікротріщинами на лобовому склі – під штучним освітленням. Будь-які пошкодження на поверхні автоскла, під певним кутом починають сильно виблискувати, таким чином можна виявити їх розташування.

Скільки коштує відремонтувати лобове автоскло в центрі Carglass® ?

Ремонт одного пошкодження автоскла в сервісному центрі коштує 1680 гривень, ремонт кожного наступного сколу коштуватиме 840 гривень.

Я виявив скол. Можу я сьогодні під'їхати для ремонту автоскла?

Надання послуги в день звернення можливо. Попередньо необхідно надати авто для огляду пошкоження на предмет ремонтопридатністі. Наші фахівці після оцінки автоскла нададуть експертний висновок і тільки після цього виконають ремонт.

Як проходить ремонт сколів лобового скла в Carglass®?

Ремонт сколів в центрі Carglass® здійснюється тільки після оцінки ремонтопридатності пошкодження та згідно суворих міжнародних стандартів. Спочатку майстер спеціальним вакуумним приладом очищає поверхню сколу, щоб забезпечити достатню адгезію (зчеплення полімеру з поверхнею скла). Після цього пошкодження заповнюється полімером. Затвердіння полімерного составу забезпечується за рахунок впливу спеціального ультрафіолетового випромінювача. Завершальний етап - полірування відремонтованого скла для отримання абсолютно гладкої поверхні. Всі маніпуляції займають близько 30 хвилин.

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Ваше місто

CARGLASS®

м. Київ, вул. Приколійна, 21

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Властна Станція

смт. Новий Яр, Львів

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Дніпро, пр-т Богдана Хмельницького, 156

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Одеса, вул. Приморська, 40

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Житомир, вул. Малинська, 10

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Хмельницький, Вінницьке шосе, 67

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Івано-Франківськ, Угорники, вул Тисменицька, 249

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Вінниця, вул. Липовецька, 1А

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Одеса

CARGLASS® СТО-партнер

м. Одеса, вул. Приморська, 40

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Київ

CARGLASS®

м. Київ, вул. Приколійна, 21

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Житомир

CARGLASS® СТО-партнер

м. Житомир, вул. Малинська, 10

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Львів

CARGLASS® СТО-партнер

смт. Новий Яр, Львів

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Хмельницький

CARGLASS® СТО-партнер

м. Хмельницький, Вінницьке шосе, 67

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Івано-Франківськ

CARGLASS® Партнер

м. Івано-Франківськ, Угорники, вул Тисменицька, 249

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Вінниця

CARGLASS® СТО-партнер

м. Вінниця, вул. Липовецька, 1А

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Дніпро

CARGLASS® СТО-партнер

м. Дніпро, пр-т Богдана Хмельницького, 156

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Ремонт лобового автоскла

Компанія Carglass® пропонує власником автомобілів високоякісний ремонт лобового скла (Київ) з гарантією. Це — чи не найбільш затребувана послуга нашої компанії, оскільки багато хто хоче заощадити на заміні.

Дійсно, ремонт лобового автоскла обійдеться на порядок дешевше, ніж заміна. Звичайно, виконується він не у всіх випадках. Тому дати компетентний висновок про можливість ремонту може тільки фахівець після візуального огляду скління і пошкоджень, виконання певних вимірів при необхідності.

Важливо: в експлуатації пошкоджене скло небезпечно, так як знижується огляд водія. Не варто ігнорувати питання власної безпеки і безпеки пасажирів при водінні, тим більше що Carglass® виконує ремонт відколів лобового скла найвищої якості.


Чому ремонт лобового скла — затребувана послуга?

Лобове скло — одне з головних в автомобілі і один з найбільш вразливих елементів кузова. Залишити тріщину або скол на поверхні може навіть невеликий камінчик. Якщо попереду їде вантажівка, з-під коліс якої вилітає гравій, якщо скло неправильно очищається, якщо воно експлуатується в умовах з різкими температурними перепадами, то високий ризик появи поверхневих пошкоджень. Причиною для появи відколів і тріщин може також стати необережність власника транспортного засобу або вандалізм сторонніх.


Коли їхати в сервісний центр?

Ремонт відколів лобового скла (Київ) буде ефективний за умови проведення його в максимально стислі терміни. Якщо після появи дефекту минув час, скол може встигнути забруднитися, що може погіршити візуальну якість ремонту.

Також через деякий час скол може збільшитися до неремонтопридатних розмірів (понад 40 мм в діаметрі). Продовження експлуатації машини з такими дефектами призводить до того, що зовсім пошкодження почне рости, скло доведеться міняти на нове. А це набагато накладніше за витратами.

Важливо: рекомендується при виявленні відколу відразу закрити його скотчем. Захист лобового скла з дефектом дозволяє попередити проникнення в скол пилу. Не намагайтеся потерти скло, залити в нього клей або іншу речовину, якщо ви маєте намір звернутися в сервісний центр. Так як будь-які ваші маніпуляції можуть ускладнити подальшу роботу фахівців.

Сервісний центр Carglass® професійно і швидко надасть послуги з ремонту лобового скла в Києві. Ми працюємо за запатентованою технологією, з використанням унікального обладнання. Тому ремонтні роботи супроводжуються 10-річною гарантією.


Що таке ремонт автоскла і навіщо він потрібен?

Ремонт лобового скла авто — це повне відновлення наявних пошкоджень механічного характеру. В процесі ремонту використовуються спеціальні запатентовані полімери, які застигають під впливом ультрафіолету і забезпечують міцнісні і візуальні (прозорість) характеристики, максимально наближені до показників скла. Естетика і функціонал скляної поверхні повністю зберігаються. Якщо реставрація лобового скла виконана професіоналами, неозброєним оком відновлений скол не побачити. Ніщо не заважає огляду, скло знову стає міцним.

Якісний ремонт відколів підвищує безпеку пересування в авто за рахунок повноцінного огляду. А ще усунення візуальних дефектів дозволяє швидко і без питань пройти технічний огляд. В цілому збільшується термін служби фронтального скління автомобіля. При цьому на ремонт лобового скла ціна, як уже згадувалося, значно нижче, ніж вартість повної заміни скління.


Для яких автомобілів можливий ремонт лобового скла?

Усунення відколів на лобовому склі проводиться на всіх марках і моделях автомобілів. Справа в тому, що лобове скло зазвичай робиться двошаровим з спеціальною армуючої PVB плівкою між шарами (триплекс). І скол зазвичай з'являється тільки в першому, зовнішньому шарі, а не відразу проходить наскрізь. Завдяки цьому і можна провести швидке відновлення. Більш того, своєчасна професійна реставрація лобового скла авто дозволяє повністю відновити важливі характеристики скла. Для отримання максимально високого результату в сервіс потрібно приїхати відразу після появи або виявлення дефекту, не очікуючи 2-3 дні. Через тиждень пошкодження, швидше за все, стане непридатним до ремонту або відновлення лобового скла буде не таким ефективним.


Заміна або ремонт автоскла?

Фахівці Carglass® завжди пропонують клієнтам сервісу саме відновлення скла, а не його заміну, так як на ремонт лобового скла (Київ) ціна нижче. Ми не ставимо за мету заробити на одному зверненні як можна більше. Ми намагаємося знайти індивідуальне і вигідне рішення, яке повністю влаштує водія, власника транспортного засобу. Однак не всі дефекти підлягають усуненню.


Коли Carglass® не візметься за ремонт лобового скла?

Через неможливість гарантувати нашим клієнтам міцність скла після ремонту при масштабних дефектах, ми не ремонтуємо довгі тріщини понад 40 мм в діаметрі. Можливий ремонт подрібнених і здвоєних відколів, недовгих тріщин, дефектів типу «бичаче око» і «зірочка», але тільки в тому випадку, якщо вони не перевищують певного розміру. Комбіновані дефекти теж піддаються відновленню. Але в кожному випадку рішення про можливість реставрації приймає майстер після візуального огляду пошкодження.


Як проводиться ремонт лобового скла в Carglass®: етапи технології

Вартість ремонту лобового скла вже включає в себе всі необхідні матеріали. Сама операція передбачає такі послуги:

Важливо: Реставрація лобового скла (Київ, Carglass® ) проводиться з використанням особливого запатентованого полімеру Glass Medic® від Berlon® Group. Це оптичний склад для заповнення відколів, розроблений нашим материнським концерном і недоступний іншим майстерням. Після затвердіння він набуває характеристики міцності, а також показники світлопроникності справжнього скла. На склінні не залишається каламутних ділянок і напливів.

Ремонт вітрового скла при одному пошкодженні в Carglass® виконується в середньому за півгодини. Алгоритм чітко відпрацьований — реставрація проводиться нашими фахівцями швидко, злагоджено. Досвід, необхідні технічні ресурси (інструменти, матеріали) та інноваційні технології – все це фактори, які дозволяють отримати чудовий результат.


Гарантія

Ремонт лобового скла (Дарниця, Десна, Дніпровський район) в Carglass® спрямований на відновлення міцності і світлопроникності. Якщо відновлення проводять фахівці нашого центру, міцність фронтального скління відновлюється на 100%. Ми підтверджуємо якість нашої роботи 10-річною гарантією на проведений ремонт. Все оформляється офіційно, з наданням документів.


Чому обирають Carglass®?

  1. Компанія Carglass® — це спеціалізований сервісний центр, що має всі необхідні технічні та кадрові ресурси для надання послуги вищої якості.
  2. Наші майстри проходять навчання, освоюють нові технології і вміють використовувати інноваційне обладнання.
  3. Застосування запатентованих матеріалів, сертифікованого фотополімерного складу і унікального обладнання дає нам можливість реалізовувати особливу технологію ремонту без засвердлювання, недоступну іншим сервісам.
  4. Ми практикуємо комплексний підхід, що передбачає кілька послідовних етапів: діагностику, розробку плану ремонту і безпосередньо усунення дефектів.
  5. У нас діють спеціальні ціни на ремонт. Дізнатися більше про фінансову сторону питання можна у нашого менеджера.
  6. Ми працюємо з будь-якими марками і модифікаціями транспортних засобів.
  7. Тривалість ремонту фронтального автоскла займає не більше півгодини.

Як замовити ремонт лобового скла (Київ, Лівий берег, Дарниця)?

Щоб перевірити, підлягає ремонту пошкодження лобового скла чи ні, приїжджайте в наш сервісний центр. По телефону ви можете дізнатися лише приблизну інформацію. І тільки діагностика, яка займе кілька хвилин, дозволить отримати відповідь на головне для даної ситуації питання: "Ремонт або заміна автоскла?”.

Записатися на сервіс по ремонту лобового скла ви можете, зателефонувавши по телефону або скориставшись формою запису на сайті.

Докладнiше

Додаткові послуги

Мобільний сервіс

Детальніше

Віддалене врегулювання збитку

Детальніше

Калібрування систем допомоги водієві ADAS

Детальніше

Заміна щіток склоочисників

Детальніше
Якщо є КАСКО
Якщо Ви клієнт страхової компанії і діючий поліс КАСКО покриває витрати на ремонт, залиште замовлення на нашому сайті або зателефонуйте. Наш менеджер допоможе оформити страховий випадок.
Після проходження формальностей (складання документів, оцінки пошкоджень) фахівці сервісного центру Carglass® приступають до роботи згідно з умовами договору. Ремонт займає близько 30 хвилин, заміна близько 60 хвилин. Після усунення сколів на лобовому склі або його заміни Ви отримуєте повний пакет документів для страховика.
Якщо КАСКО немає
Якщо Ваш поліс не покриває пошкодження скла або страховки немає, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: залиште заявку на сайті, зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок.
При зверненні, майстри подивляться авто, оцінять ступінь пошкоджень і зроблять висновки щодо можливості ремонту сколу або необхідності заміни лобового скла.

Корисні статті

Друзі, вітаємо Вас з наступаючими святами і бажаємо мира Вам та Вашим сім’ям!

Компанія CarGlass працює для Вас у звичному режимі навіть попри виключення світла. Поки Ваше авто в роботі, […]

Читати новину

Участь команди Carglass® Ukraine в міжнародному змаганні Best of Belron 2022

Як частина міжнародної корпорації Belron® Group, нашій молодій команді Carglass® Україна випала честь бути представленою на найбільшому […]

Читати новину

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим […]

Читати новину

Що робити, якщо автомобільне скло покривається конденсатом зсередини?

Зміст статті Основні причини Як забезпечити профілактику запотівання Всі ці прості правила дозволять повністю позбутися Автомобілісти часто […]

Читати новину

Як уникнути чотирьох найнебезпечних ситуацій на дорозі?

Зміст статті Чим небезпечні фури? Чем опасна специальная снегоуборочная или сельскохозяйственная техника? Взимку, коли починає сильно сніжити, […]

Читати новину

Чи варто ремонтувати тріщини на автомобільному склі?

Зміст статті Як визначити, чи варто ремонтувати тріщину? У чому переваги проведення заміни по відношенню до неякісного […]

Читати новину

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

Зміст статті Коли потрібно міняти щітки двірників? Як часто треба міняти двірники В автомобілі кожна деталь має […]

Читати новину

Технологія ремонту відколів на автосклах Glass Medic®

Зміст статті Чому ми вважаємо за краще саме цю технологію? Далеко не завжди пошкоджене автоскло потрібно повністю […]

Читати новину

Чому виникають протікання лобового скла і що з ними робити?

Зміст статті Тече скло в авто – причини та рішення Інші можливі проблеми зі склом після установки […]

Читати новину

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

Зміст статті Основні ознаки того, що час замінити лобове скло У кожної із запчастин автомобіля є свій […]

Читати новину
закрыть