Заміна бокового скла в Carglass ® —

увага до всіх деталей

Щоб відремонтувати або замінити автомобільне скло, телефонуйте за номером +38 050 851 92 20 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

На відміну від лобового скла, де можливо відремонтувати скол або невелику тріщину, пошкоджене бокове скло слід замінити.

Carglass ® використовує сертифіковане автомобільне скло офіційних виробників, які постачають свою продукцію як на конвеєри автовиробників, так і на вторинний ринок запасних частин.

Час встановлення бокового скла в наших центрах триває близько 1 години.

Автомобіль можна експлуатувати відразу після заміни скла.

Наші переваги

технології

Завдяки вузькій спеціалізації сервісу Carglass® нам вдалося досягти виняткової якості встановлення автомобільного скла. Ми є підрозділом Belron® Group і використовуємо запатентовані технології недоступні більшості конкурентів.

час

Ми намагаємося зберегти час наших клієнтів: щоб виконати установку лобового, бокового або заднього скла, автомобіль не потрібно залишати на добу. Завдяки використанню швидкотвердіючого поліуретанового клею необхідна міцність з'єднання досягається вже через годину.

Вартiсть

Цінова політика Carglass ® націлена на мінімізацію витрат клієнта. Вартість автоскла і установки узгоджується з клієнтом на етапі попереднього підбору скла. Якщо відповідне для вашого автомобіля скло відсутнє на складі, ми замовимо його безпосередньо з заводу виробника.

Безпека

Компанія Carglass ® використовує виключно якісне скло офіційних виробників, які постачають свою продукцію як на конвеєри автовиробників, так і на вторинний ринок запасних частин.

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

Етапи заміни бокового скла в Carglass ®

zamena
записатися на сервіс

Фахівці Carglass ® видаляють залишки пошкодженого скла з отвору, проводять очищення простору під внутрішньою панеллю, яка на період ремонту знімається.

Нове бокове скло встановлюється на місце старого. Проводиться перевірка роботи механізму відкриття/закриття.

Після завершення монтажу майстри Carglass ® ще раз очищають внутрішній простір під панеллю, перевіряють правильність фіксації кріплення і повертають елементи внутрішнього оздоблення на своє місце.

Наші роботи

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Киев

Киев, Дарницкий район‎, ул. Приколейна, д.21, Стационарный сервисный центр

Киев, Голосеевский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Деснянский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Днепровский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Оболонский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Печерский район‎, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Подольский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Святошинский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой‎

Киев, Соломенский район‎, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Шевченковский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Заміна бокового скла Київ

На відміну від лобового скла, бокове скління автомобіля менше піддається впливу зовнішніх негативних чинників, що виявляються в процесі руху. Багато автовласників звертаються за заміною скла тільки тоді, коли воно повністю розбите. Однак причин для звернення за послугою "Заміна бокового автоскла" набагато більше. Якщо своєчасно не проведена заміна бокового скла автомобіля, неминуче виникають такі негативні наслідки:

Уникнути всіх цих проблем допоможе послуга заміна бокового скла в Києві, надається спеціалізованим центром Carglass®. Слід розуміти, що установка бокового скла в сучасних моделях автомобілів досить складна робота і виконувати її повинні кваліфіковані фахівці, що мають в розпорядженні відповідні інструменти і матеріали. Висока якість і оперативність, з якою виконується заміна бокового скла в стаціонарних і мобільних сервісах Carglass®, досягається досвідом наших майстрів, які досконально вивчили нюанси конструкцій автомобілів різних марок, а також використанням запатентованих технологій Berlon ® Group.


Особливості заміни бокового скла

Незалежно від того, які роботи виконуються, установка скла в бокові двері автомобіля або просто вклейка бокового скла в задньому (передньому) глухому вікні салону - всі послуги по заміні бокового скла в спеціалізованому центрі Carglass® надаються на високопрофесійному рівні і в повній відповідності з вимогами і стандартами конкретного автовиробника.

Заміна бокового скла в автомобілі виконується за наступним алгоритмом:

Що стосується вартості, то на послугу заміна бокового скла ціна прямо залежить від марки і моделі автомобіля, а також бренду обраного скла.

Докладнiше

Додаткові послуги

Мобільний сервіс

Детальніше

Віддалене врегулювання збитку

Детальніше

Калібрування систем допомоги водієві ADAS

Детальніше

Заміна щіток склоочисників

Детальніше
Компанія Carglass® пропонує послуги з встановлення бокового скла на всі автомобілі вітчизняного та закордонного виробництва.

Залежно від характеру пошкоджень фахівці запропонують оптимальне рішення, підберуть необхідне скло та узгодять час встановлення з клієнтом.
Якщо Ви володієте повним полісом КАСКО і звернулися до нас за направленням страхової компанії, послуга буде надана безкоштовно.

Якщо Ви плануєте оплачувати сервіс самостійно, то ціна встановлення буде залежати від моделі транспортного засобу, виробника деталі, додаткових опцій (підігрів, підключення датчиків дощу і світла). Вартість в цьому випадку розраховується індивідуально.

Корисні статті

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим […]

Читати новину

Що робити, якщо автомобільне скло покривається конденсатом зсередини?

Зміст статті Основні причини Як забезпечити профілактику запотівання Всі ці прості правила дозволять повністю позбутися Автомобілісти часто […]

Читати новину

Як уникнути чотирьох найнебезпечних ситуацій на дорозі?

Зміст статті Чим небезпечні фури? Чем опасна специальная снегоуборочная или сельскохозяйственная техника? Взимку, коли починає сильно сніжити, […]

Читати новину

Чи варто ремонтувати тріщини на автомобільному склі?

Зміст статті Як визначити, чи варто ремонтувати тріщину? У чому переваги проведення заміни по відношенню до неякісного […]

Читати новину

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

Зміст статті Чому потрібно міняти щітки? Тому ми пропонуємо В автомобілі кожна деталь має свій термін служби. […]

Читати новину

Технологія ремонту відколів на автосклах Glass Medic®

Зміст статті Чому ми вважаємо за краще саме цю технологію? Далеко не завжди пошкоджене автоскло потрібно повністю […]

Читати новину

Чому виникають протікання лобового скла і що з ними робити?

Зміст статті Протікання скла Інші можливі проблеми зі склом після установки Як правило, автомобільне скло замінюють, якщо […]

Читати новину

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

Зміст статті Чому взагалі потрібно міняти скло? У кожної із запчастин автомобіля є свій експлуатаційний ресурс. І […]

Читати новину

Особливості калібрування камери ADAS

Зміст статті Чому може знадобитися калібрування ADAS? Статичне та динамічне калібрування ADAS Автомобіль може використовуватися як засіб […]

Читати новину

Якщо приїхати на установку зі своїм автомобільним склом: чи вигідно це чи є підводні камені?

Зміст статті Чому вважається, що привозити своє скло вигідно? Чому краще замовити установку скла під ключ? Плюси […]

Читати новину