Поки Ваше авто в роботі, Ви можете попити каву/чай та відпочити або попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

Заміна бокового скла в Carglass ® —

увага до всіх деталей

Щоб відремонтувати або замінити автомобільне скло, телефонуйте за номером +38 050 851 92 20 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

На відміну від лобового скла, де можливо відремонтувати скол або невелику тріщину, пошкоджене бокове скло слід замінити.

Carglass ® використовує сертифіковане автомобільне скло офіційних виробників, які постачають свою продукцію як на конвеєри автовиробників, так і на вторинний ринок запасних частин.

Час встановлення бокового скла в наших центрах триває близько 1 години.

Автомобіль можна експлуатувати відразу після заміни скла.

Ціни на ремонт автоскла

Ремонт сколу за фірмовою технологією Glass Medic®

1680 грн Ми відновлюємо цілісність, міцність та безпеку автоскла у місці пошкодження. Якщо поліс автострахування, що діє, покриває пошкодження автоскла, ремонт буде виконаний БЕЗКОШТОВНО. Уточнюйте подробиці у контакт центрі за телефоном +38 050 851 92 20 * Вартість ремонту сколів вітрового скла за технологією Glass Medic® може відрізнятися для автомобілів деяких марок, включаючи, але не обмежуючись Aston Martin, Bentley, Bugatti, Ferrari, Jaguar, Land Rover Range Rover, Lamborghini, Maserati, Mercedes-Maybach, McLaren, Porsche, Rolls-Royсe, Tesla, а також вантажних автомобілів та автобусів. Більше прикладів наших робіт

Наші переваги

технології

Завдяки вузькій спеціалізації сервісу Carglass® нам вдалося досягти виняткової якості встановлення автомобільного скла. Ми є підрозділом Belron® Group і використовуємо запатентовані технології недоступні більшості конкурентів.

час

Ми намагаємося зберегти час наших клієнтів: щоб виконати установку лобового, бокового або заднього скла, автомобіль не потрібно залишати на добу. Завдяки використанню швидкотвердіючого поліуретанового клею необхідна міцність з'єднання досягається вже через годину.

Вартiсть

Цінова політика Carglass ® націлена на мінімізацію витрат клієнта. Вартість автоскла і установки узгоджується з клієнтом на етапі попереднього підбору скла. Якщо відповідне для вашого автомобіля скло відсутнє на складі, ми замовимо його безпосередньо з заводу виробника.

Безпека

Компанія Carglass ® використовує виключно якісне скло офіційних виробників, які постачають свою продукцію як на конвеєри автовиробників, так і на вторинний ринок запасних частин.

Отримати консультацію фахівцяЗгоден із політикою конфіденційності

Етапи заміни бокового скла в Carglass ®

zamena
Записатися на сервіс

Фахівці Carglass ® видаляють залишки пошкодженого скла з отвору, проводять очищення простору під внутрішньою панеллю, яка на період ремонту знімається.

Нове бокове скло встановлюється на місце старого. Проводиться перевірка роботи механізму відкриття/закриття.

Після завершення монтажу майстри Carglass ® ще раз очищають внутрішній простір під панеллю, перевіряють правильність фіксації кріплення і повертають елементи внутрішнього оздоблення на своє місце.

Наші роботи

Поширені запитання

Як довго триває процедура заміни бокового скла?

За регламентом компанії Carglass® на роботи зі заміни одного бокового автоскла відводиться не більше 1 години. Але на практиці час може бути змінено як у бік зменшення, так і збільшення. Це залежить від виду скла, механізму дверного склопідйомника, марки та моделі автомобіля. Основні види бокового скла - стаціонарні, зсувні, дверні, що опускаються, поворотні кватирки.

Чи можна у вас поміняти бокове автоскло в день звернення?

Так. За наявності нового скла необхідного виду та типорозміру на складі Carglass®, наші фахівці можуть зробити заміну у день звернення.

Якщо у нас є нове бокове скло, чи можна його встановити?

Ми надаємо послуги з встановлення нового автомобільного скла, що надається клієнтами. Але в цьому випадку спеціалізований центр Carglass® не несе жодної відповідальності за їхню якість. Гарантія надається лише на виконані роботи із заміни автоскла.

Які види бокового автоскла ви замінюєте?

Фахівці Carglass® можуть на високому професійному рівні здійснити заміну бокового автоскла будь-якого виду. Серед них – що встановлюються у дверних склопідйомниках, поворотні та зсувні кватирки, стаціонарні (нерухомі) на клею або на гумовому ущільнювачі. Ми пропонуємо клієнтам продукцію наступних іменитих брендів – AGC Automotive, Pilkington, Fuyao, Saint-Gobain Sekurit, Guardian та ін.

Від чого залежить вартість послуг із заміни бокового скла?

Насамперед на вартість послуги із заміни бокового скла впливає вид, типорозмір та виробник нового автоскла. Оригінальне скло (ОЕМ) буде коштувати дорожче, сертифіковане (ARG) дешевше. По-друге, заміна дверного підйомного скла вимагає додаткової роботи з розбирання дверного облицювання та маніпуляцій з механізмом склопідйомника. Також на вартість можуть вплинути конструктивні особливості самої моделі авто. Всі ці нюанси співробітники Carglass® обговорюють з клієнтами, перш ніж приступати до роботи.

Як виглядає алгоритм робіт із заміни бокового підйомного автоскла?

Компанія Carglass® використовує ретельно продуманий регламент виконання робіт із заміни автоскла, що дає можливість після їх закінчення надавати гарантію якості на кінцевий результат:

- Підбір нового бокового скла, у повній відповідності з технічними вимогами автовиробника.
- Контрольний замір фізичних розмірів та форми автоскла.
- Дбайливе розбирання дверного облицювання для отримання доступу до механізму склопідйомника.
- Акуратний демонтаж старого скла або його залишків з дотриманням заходів безпеки.
- Перевірка працездатності та цілісності конструкції механізму склопідйомника.
- Очищення внутрішніх порожнин дверей від залишків скла та інших забруднень. Проведення ТО склопідйомника.
- Установка нового скла, перевірка роботи механізму підйому та опускання, складання дверного облицювання.
- Перевірка роботи склопідйомника, передача відремонтованого автомобіля клієнту.

У чому відмінність бокового автоскла, що вклеюється, від встановленого у гумових ущільнювачах?

Головна відмінність у технології фіксації нерухомого бокового скла у отворі кузова. На сучасних моделях автоскло вклеюють на посадкове місце в отворі, використовуючи спеціальний поліуретановий клей, який не тільки забезпечує надійність та герметичність з'єднання, але й зберігає ці якості у найнесприятливіших умовах десятки років. Крім того, встановлення скла на клею є оптимальнішим і високотехнологічним процесом, що дозволяє роботизувати цю операцію на складальному конвеєрі.

Установка скла в ущільнювачах передбачає поетапне виконання роботи. Спочатку ущільнювач виставляється по краю отвору в кузові, потім у нього за допомогою спеціального інструменту вставляється бічне скло. Мінусами такої установки є недостатня герметичність, волога, потрапляючи між ущільнювачем та кузовом автомобіля, призводить до корозії металу. Під дією сонця та перепадів температур ущільнювач починає деформуватися та може стати причиною попадання води в салон.

Коли треба міняти бокове скло?

Послуга заміни бокового скла необхідна, якщо на автомобілі: Бокове скло повністю або частково розбите.

- На поверхні скла є безліч подряпин і потертостей, що заважають огляду або псують зовнішній вигляд авто.
- Неможливо виконати якісне тонування через дефекти поверхні, що є на боковому склі.

Скільки коштуватиме поміняти бокове скло у Carglass®?

Ціна послуги “заміна бокового скла” у середньому становить 1410,00 грн. Але залежно від місця та виду автоскла, бренду виробника, моделі авто та його року випуску – вартість може змінюватися, як у бік збільшення, так і зменшення. Тому у кожному конкретному випадку ціна робіт узгоджується із клієнтом індивідуально.

Переваги послуг спеціалізованого центру Carglass?

- Фахівці Carglass®, які виконують заміну бокового скла, є професіоналами своєї справи, мають багаторічний досвід роботи. Крім того, вони регулярно оновлюють свої знання на профільних курсах та семінарах. Рівень їхньої майстерності підтверджується відповідними сертифікатами.
- На складі Carglass® є широка номенклатура бокового скла, стандарту ОЕМ і ARG, асортимент розрахований на поширені в Україні моделі та марки автомобілів.
- Роботи із заміни автоскла виконуються із застосуванням запатентованих технологій та матеріалів світового лідера у цьому сегменті послуг Belron® Group!
- На виконані роботи із заміни бокового скла компанія Carglass® дає гарантію 10 років!

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Ваше місто

CARGLASS®

м. Київ, вул. Приколійна, 21

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Властна Станція

смт. Новий Яр, Львів

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Дніпро, пр-т Богдана Хмельницького, 156

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Одеса, вул. Приморська, 40

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Житомир, вул. Малинська, 10

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Хмельницький, Вінницьке шосе, 67

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Івано-Франківськ, Угорники, вул Тисменицька, 249

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

CARGLASS® Партнер

м. Вінниця, вул. Липовецька, 1А

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Одеса

CARGLASS® СТО-партнер

м. Одеса, вул. Приморська, 40

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Київ

CARGLASS®

м. Київ, вул. Приколійна, 21

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Житомир

CARGLASS® СТО-партнер

м. Житомир, вул. Малинська, 10

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Львів

CARGLASS® СТО-партнер

смт. Новий Яр, Львів

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Хмельницький

CARGLASS® СТО-партнер

м. Хмельницький, Вінницьке шосе, 67

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Івано-Франківськ

CARGLASS® Партнер

м. Івано-Франківськ, Угорники, вул Тисменицька, 249

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Вінниця

CARGLASS® СТО-партнер

м. Вінниця, вул. Липовецька, 1А

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Дніпро

CARGLASS® СТО-партнер

м. Дніпро, пр-т Богдана Хмельницького, 156

+38 050 851 92 20

Пн-Пт 09:00-16:00

Заміна бокового скла Київ

На відміну від лобового скла, бокове скління автомобіля менше піддається впливу зовнішніх негативних чинників, що виявляються в процесі руху. Багато автовласників звертаються за заміною скла тільки тоді, коли воно повністю розбите. Однак причин для звернення за послугою "Заміна бокового автоскла" набагато більше. Якщо своєчасно не проведена заміна бокового скла автомобіля, неминуче виникають такі негативні наслідки:

Уникнути всіх цих проблем допоможе послуга заміна бокового скла в Києві, надається спеціалізованим центром Carglass®. Слід розуміти, що установка бокового скла в сучасних моделях автомобілів досить складна робота і виконувати її повинні кваліфіковані фахівці, що мають в розпорядженні відповідні інструменти і матеріали. Висока якість і оперативність, з якою виконується заміна бокового скла в стаціонарних і мобільних сервісах Carglass®, досягається досвідом наших майстрів, які досконально вивчили нюанси конструкцій автомобілів різних марок, а також використанням запатентованих технологій Berlon ® Group.


Особливості заміни бокового скла

Незалежно від того, які роботи виконуються, установка скла в двері автомобіля або просто вклейка бокового скла в задньому (передньому) глухому вікні салону - всі послуги по заміні бокового скла в спеціалізованому центрі Carglass® надаються на високопрофесійному рівні і в повній відповідності з вимогами і стандартами конкретного автовиробника.

Заміна бокового скла в автомобілі виконується за наступним алгоритмом:

Що стосується вартості, то на послугу заміна бокового скла ціна прямо залежить від марки і моделі автомобіля, а також бренду обраного скла.

Докладнiше

Додаткові послуги

Мобільний сервіс

Детальніше

Віддалене врегулювання збитку

Детальніше

Калібрування систем допомоги водієві ADAS

Детальніше

Заміна щіток склоочисників

Детальніше
Компанія Carglass® пропонує послуги з встановлення бокового скла на всі автомобілі вітчизняного та закордонного виробництва.

Залежно від характеру пошкоджень фахівці запропонують оптимальне рішення, підберуть необхідне скло та узгодять час встановлення з клієнтом.
Якщо Ви володієте повним полісом КАСКО і звернулися до нас за направленням страхової компанії, послуга буде надана безкоштовно.

Якщо Ви плануєте оплачувати сервіс самостійно, то ціна встановлення буде залежати від моделі транспортного засобу, виробника деталі, додаткових опцій (підігрів, підключення датчиків дощу і світла). Вартість в цьому випадку розраховується індивідуально.

Корисні статті

Основні правила експлуатації автомобіля після заміни скла

Лобове скло – це захист вас та салону автомобіля від будь-яких зовнішніх факторів. Також цей конструктивний елемент […]

Читати новину

Друзі, вітаємо Вас з наступаючими святами і бажаємо мира Вам та Вашим сім’ям!

Компанія CarGlass працює для Вас у звичному режимі навіть попри виключення світла. Поки Ваше авто в роботі, […]

Читати новину

Участь команди Carglass® Ukraine в міжнародному змаганні Best of Belron 2022

Як частина міжнародної корпорації Belron® Group, нашій молодій команді Carglass® Україна випала честь бути представленою на найбільшому […]

Читати новину

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим […]

Читати новину

Що робити, якщо автомобільне скло покривається конденсатом зсередини?

Зміст статті Основні причини Як забезпечити профілактику запотівання Всі ці прості правила дозволять повністю позбутися Автомобілісти часто […]

Читати новину

Як уникнути чотирьох найнебезпечних ситуацій на дорозі?

Зміст статті Втрата контролю Обмежена видимість Чим небезпечні фури? Чим небезпечна спеціальна снігоприбиральна чи сільськогосподарська техніка? Пізньої […]

Читати новину

Чи варто ремонтувати тріщини на автомобільному склі?

Зміст статті Як визначити, чи варто ремонтувати тріщину? У чому переваги проведення заміни по відношенню до неякісного […]

Читати новину

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

Зміст статті Коли потрібно міняти щітки двірників? Як часто треба міняти двірники В автомобілі кожна деталь має […]

Читати новину

Технологія ремонту відколів на автосклах Glass Medic®

Зміст статті Чому ми вважаємо за краще саме цю технологію? Далеко не завжди пошкоджене автоскло потрібно повністю […]

Читати новину

Чому виникають протікання лобового скла і що з ними робити?

Зміст статті Тече скло в авто – причини та рішення Інші можливі проблеми зі склом після установки […]

Читати новину
закрыть