Заміна лобового скла в Carglass ® —

ваша безпека в надійних руках

Щоб відремонтувати або замінити автомобільне скло, телефонуйте за номером +38 050 851 92 20 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Якщо лобове скло вашого автомобіля отримало пошкодження і не підлягає ремонту, в компанії Carglass ® готові оперативно провести його заміну. Заміна лобового скла вам може знадобитися в наступних випадках:

автомобіль отримав пошкодження внаслідок аварійного зіткнення;

на склі з'явилася велика тріщина в результаті попадання каменю, який вилетів з-під коліс транспортного засобу, що їхав попереду, або зустрічного;

автомобіль зазнав нападу хуліганів;

скло стало непридатним в результаті своєчасно не відремонтованого сколу;

Скло має безліч експлуатаційних пошкоджень: маленьких сколів, подряпин від склоочисників тощо.

Наші переваги

технології

Ми є підрозділом Belron ® Group і використовуємо запатентовані технології, недоступні більшості конкурентів.

час

Завдяки використанню фірмової технології Glass Medic® ремонт автоскла виконується за 30 хвилин і коштує дешевше його заміни.

Вартiсть

Цінова політика Carglass® націлена на мінімізацію витрат клієнта. Якщо відповідне для Вашого автомобіля скло відсутнє на складі, ми замовимо його безпосередньо з заводу-виробника.

Безпека

Компанія Carglass® використовує скло, вироблене виключно за стандартами, встановленими виробником оригінальної продукції (OEM), які поставляються представниками виробника оригінального обладнання або іншими постачальниками.

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

Етапи заміни лобового скла в Carglass®

zamena
записатися на сервіс
1

Оглядаємо автомобіль у присутності клієнта на наявність/відсутність пошкоджень та приймаємо його до роботи.

2

Підготовка автомобіля. Захищаємо зовнішні елементи кузову, салону (сидіння, приладова панель, гумові килимки) за допомогою спеціальних захисних чохлів.

3

Демонтуємо аксесуари автомобіля у вигляді декоративних накладок, “двірників", дзеркал заднього огляду тощо.

4

«Зрізаємо» пошкоджене лобове скло за допомогою спеціального інструменту EZI-WIRE®.

5

Готуємо поверхню кузовного отвору, ретельно очищаємо від бруду, води та залишків старого клею.

6

Підготовка нового лобового скла. Ретельно очищуємо поверхні лобового скла та, за допомогою праймера (грунту), знежирюємо периметр зони шовкографії та наносимо герметик.

7

Встановлення скла. Монтаж автоскла проводимо з використанням ексклюзивного обладнання Carglass ® 1-Tek ®

8

Встановлення демонтованих аксесуарів. Після заміни лобового скла на нього знову кріпляться демонтовані аксесуари.

9

Завершальні роботи. Для установки нового лобового скла потрібно не менше 60 хвилин, також паралельно виконується протирання всіх стекол та вакуумна чистка (пилосос) салону автомобіля.

Наші роботи

Поширені запитання

Чи можна міняти взимку лобове скло або краще почекати, коли стане тепло? Як поводиться клей, якщо на вулиці холодно?

Роботи по заміні лобового скла в сервісному центрі Carglass® виконуються цілий рік. Ми використовуємо якісні клеї-герметики, які герметизуються і при мінусових температурах.

Чи можна самостійно поміняти лобове скло?

Так, можна, але щоб демонтувати старе скління, грамотно виконати підготовчі роботи і правильно встановити нове лобове скло, потрібно володіти відповідною кваліфікацією і досвідом, а також професійним обладнанням і матеріалами.

Скільки часу має пройти після заміни лобового скла, щоб можна було використовувати автомобіль?

Транспортний засіб можна експлуатувати відразу після надання послуги з невеликими обмеженнями.

Чи потрібно встановлювати новий молдинг після заміни лобового скла?

Якщо під час зняття старого скла молдинг конструктивно залишився цілим, то його необов'язково міняти.

Чим відрізняються оригінальний і універсальний молдинги?

Як правило, нічим. Головна особливість оригінального молдингу — він ідеально підходить до автомобіля конкретної моделі і марки.

Чи варто купувати нові щітки двірників для знов встановленого лобового скла?

Щоб нове лобове скло довше зберігало свої початкові якості, бажано на склоочисники поставити нові щітки.

Якщо на лобовому склі утворилася тріщина, чи можна далі експлуатувати автомобіль?

Згідно КУпАП експлуатація автомобіля з тріснутим лобовим склом заборонена. За порушення виписується штраф, при повторному порушенні передбачено покарання у вигляді позбавлення водійських прав. Але водій і сам повинен розуміти, що їзда на автомобілі з тріснутим лобовим склом є питанням безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Ціна лобового скла?

Вартість автоскла залежить від декількох факторів. Це модель і марка автомобіля. Бренд виробника автоскла. Просте це скло або має особливі властивості. Наявність у виробі додаткових опцій (антена, датчики і т.п.). Ви можете уточнити ціну автоскла конкретної конфігурації для вашого автомобіля у нашого фахівця.

Ви займаєтеся заміною і ремонтом автоскла тільки в Києві або надаєте послуги і в інших містах України? Можете приїхати в моє місто і встановити лобове скло?

Територіально ми працюємо тільки в Києві. Carglass® надає свої послуги як в стаціонарному центрі, так і за допомогою мобільної виїзної бригади.

Мій автомобіль на гарантії автосалону. Якщо у вас поміняти лобове скло, гарантію знімуть?

Ні. Оскільки в спеціалізованому центрі Carglass® заміна лобового автоскла виконується в повній відповідності з технічними вимогами автовиробника, гарантія не знімається, термін її дії не зменшується.

Чи можна їхати при дощі відразу після установки нового лобового скла?

Так. Використання спеціального клею-герметика забезпечує надійне, повністю герметичне з'єднання скла і посадкового місця в будь-яку погоду.

Наскільки сильно відрізняються за якістю оригінальні скла і їх аналоги, які ви пропонуєте?

Ми пропонуємо сертифіковані автоскла( аналоги), що виготовляються компаніями, які поставляють свою продукцію, як автовиробникам (ринок ОЕМ), так і на ринок запчастин. Обидва варіанти стекол за якістю не відрізняються один від одного. Єдина відмінність — на оригіналі є логотип автовиробника.

Ви ставите оригінальні автоскла?

Так, ставимо. При цьому ви можете або купити оригінальний виріб у нас, або привезти своє скло.

Нове лобове скло можна купити у вас або його треба попередньо замовляти?

На складі Carglass® завжди є асортимент автомобільних стекол найбільш популярних моделей і марок автомобілів самих різних років випуску. Якщо відсутня якась позиція, то її оперативно доставлять зі складу в Європі.

Які дії входять в послугу “заміна лобового скла"?

Алгоритм робіт по заміні лобового скла першим пунктом включає зняття склоочисників, деталей в підкапотному просторі. Далі йде демонтаж дефектного лобового скла, очищення посадкового місця від забруднень і підготовка його під установку нового скління. За ними — установка автоскла, монтаж склоочисників і знятих під капотом елементів. Фінішний етап — очищення кузова від забруднень, протирання всього скління автомобіля.

Перед заміною автоскла потрібно мити автомобіль чи ні?

Так. Чистота автомобіля обов'язкова.

Навіщо витрачати гроші на заміну лобового скла, якщо є чимало способів його відремонтувати?

По-перше, не кожне пошкодження на склі підлягає ремонту. По-друге, тільки грамотний ремонт в спеціалізованому центрі дозволяє повернути автосклу первісну міцність і експлуатаційну безпеку. Тому кожне пошкодження на склі повинен оцінити фахівець і винести вердикт про його ремонтопридатність. Наприклад, якщо тріщина на лобовому склі більше 40 мм, то фахівці Carglass® ремонтом займатися не будуть. В цьому випадку необхідно поміняти пошкоджене скло на нове.

Скільки коштує лобове скло, що впливає на його вартість?

Ціна автоскла прямо залежить від наступних параметрів:марка, модель, модифікація і рік випуску автомобіля. Також на вартість впливають такі фактори, як компанія-виробник і наявність додаткових функцій. Щоб співробітники Carglass ® могли підібрати 100% підходящий варіант скла, слід вказати в заявці VIN-номер транспортного засобу.

Якщо на складі потрібного мені скла не виявиться, для поставки його під замовлення чи потрібно робити передоплату?

Якщо потрібне автоскло знаходиться локально на складі в Україні, то ніякої передоплати робити не потрібно. Виняток, коли доставка скла буде здійснюватися з європейських складів. У цьому випадку необхідність передоплати і її сума обумовлюються з клієнтом в індивідуальному порядку.

Як довго виконується заміна лобового скла в сервісі Carglass®?

Середній час заміни лобового скла — приблизно одну годину. Після того, як автомобіль переданий замовнику, його можна відразу експлуатувати.

Ви можете встановити скло, яке я привезу з собою?

Так, можемо. Єдиний мінус для клієнта полягає в тому, що гарантія Carglass® буде дійсна тільки на виконані роботи, а на саме скло, в цьому випадку, ми гарантію не даємо.

Автоскла яких виробників ви встановлюєте на автомобілі клієнтів?

У роботі використовується продукція широко відомих, перевірених часом виробників. Це сертифіковані автомобільні скла таких компаній, як AGC, Pilkington, Fuyao, Saint Gobain Sekurit, Guardian. Слід зазначити, що ці скла надходять не тільки в продаж на ринку запасних частин, але і поставляються на складальні лінії таких автомобільних брендів, як Audi, BMW, Mercedes-Benz, Lexus, Infiniti, Volkswagen, Nissan, Toyota, KIA, Hyundai, Mitsubishi, Subaru, Skoda та ін.

Чи можу я бути присутнім на місці проведення робіт по заміні скла на моєму автомобілі?

Ми не вітаємо наявність сторонніх осіб на робочих ділянках нашого центру, так як це суперечить правилам техніки безпеки. Для клієнтів Carglass® обладнана комфортна зона очікування з безкоштовним Wi-Fi і якісною кавою.

Які гарантії надає спеціалізований центр Carglass®?

Гарантія 10 років на виконану установку скла. Мається на увазі, що автоскло встановлено в отвір кузова автомобіля в повній відповідності з вимогами автовиробника. Протягом усього терміну гарантії клейовий шов збереже цілісність і герметичність. На автоскла компаній AGC Automotive, Nodrglass, Splintex надається гарантія 12 місяців.

Чому слід звертатися саме до вас?

Компанія Carglass® за час своєї діяльності накопичила величезний досвід заміни і ремонту автоскла. Фахівці нашого сервісного центру мають відповідну кваліфікацію, досконально знають і дотримуються в роботі вимоги установки автоскла відомих автовиробників. У роботі ми використовуємо інноваційне обладнання, інструмент і матеріали, розроблені всесвітньо відомою компанією Belron®Group. Прямі поставки сертифікованих автоскла популярних брендів дозволяють нам встановлювати розумний, конкурентний рівень цін. Асортимент постійно оновлюваного запасу автоскла на складі Carglass® складає більше 5000 позицій. Якщо на складі немає необхідного скла, ми доставимо його під замовлення в найкоротші терміни зі складу в Європі. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Даємо гарантію 10 років на виконані роботи по установці лобового скла і 1 рік гарантії на автоскла наступних брендів: AGC Automotive, Nordglass, Splintex.

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Киев

Киев, Дарницкий район‎, ул. Приколейна, д.21, Стационарный сервисный центр

Киев, Голосеевский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Деснянский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Днепровский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Оболонский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Печерский район‎, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Подольский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Святошинский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой‎

Киев, Соломенский район‎, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Киев, Шевченковский район, обслуживается Мобильной выездной бригадой

Заміна / встановлення лобового скла у Києві сервісним центром Carglass®


Якщо вас цікавить заміна лобового скла авто і ви бажаєте отримати відмінний результат, звертайтеся в сервісний центр Carglass®. Ми гарантуємо, що послуга буде надана швидко, з використанням інноваційних технологій і сучасного обладнання.


Ремонт чи заміна лобового скла (Київ, Лівий берег)

Кожен автомобіль, який приїжджає в сервіс Carglass®, оглядається фахівцями для оцінки ремонтопридатності лобового скла. Так як ціна заміни лобового скла вище, якщо є можливість здійснити ремонт, ми пропонуємо саме цю послугу в першу чергу. При цьому усуваються пошкодження зі 100-відсотковим відновленням цілісності та безпечності автомобільного лобового триплекса. Але якщо усунути пошкодження неможливо, тоді автовласникові пропонується послуга «заміна лобового скла», ціни на яку визначаються обраним автосклом - оригінальним або сертифікованим аналогом.


Коли може знадобитися вклейка лобового скла (Київ)?

Установка лобового скла (вартість послуги можна дізнатися по телефону заздалегідь), потрібно, якщо:

Заміна лобового скла (Київ), ціна на яку в сервісному центрі Carglass® обгрунтована, виконується в разі неможливості здійснити ремонт пошкоджень. Наприклад, якщо:

Докладнiше

Додаткові послуги

Мобільний сервіс

Детальніше

Віддалене врегулювання збитку

Детальніше

Калібрування систем допомоги водієві ADAS

Детальніше

Заміна щіток склоочисників

Детальніше
Компанія Carglass® пропонує послуги з установки оригінальних лобових стекол на всі автомобілі вітчизняного та зарубіжного виробництва.
Залежно від характеру ушкоджень фахівці запропонують оптимальне рішення, підберуть необхідне скло і узгодять час установки з клієнтом.

Якщо Ви володієте повним полісом КАСКО і звернулися до нас за направленням страхової компанії, послуга буде надана безкоштовно. Якщо Ви плануєте оплачувати сервіс самостійно, то ціна установки буде залежати від моделі транспортного засобу, виробника деталі, додаткових опцій (підігрів, підключення датчиків дощу і світла).

Вартість в цьому випадку розраховується індивідуально. Час установки автомобільного скла 1 годину. Автомобіль можна експлуатувати відразу після заміни скла.

Корисні статті

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим […]

Читати новину

Що робити, якщо автомобільне скло покривається конденсатом зсередини?

Зміст статті Основні причини Як забезпечити профілактику запотівання Всі ці прості правила дозволять повністю позбутися Автомобілісти часто […]

Читати новину

Як уникнути чотирьох найнебезпечних ситуацій на дорозі?

Зміст статті Чим небезпечні фури? Чем опасна специальная снегоуборочная или сельскохозяйственная техника? Взимку, коли починає сильно сніжити, […]

Читати новину

Чи варто ремонтувати тріщини на автомобільному склі?

Зміст статті Як визначити, чи варто ремонтувати тріщину? У чому переваги проведення заміни по відношенню до неякісного […]

Читати новину

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

Зміст статті Чому потрібно міняти щітки? Тому ми пропонуємо В автомобілі кожна деталь має свій термін служби. […]

Читати новину

Технологія ремонту відколів на автосклах Glass Medic®

Зміст статті Чому ми вважаємо за краще саме цю технологію? Далеко не завжди пошкоджене автоскло потрібно повністю […]

Читати новину

Чому виникають протікання лобового скла і що з ними робити?

Зміст статті Протікання скла Інші можливі проблеми зі склом після установки Як правило, автомобільне скло замінюють, якщо […]

Читати новину

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

Зміст статті Чому взагалі потрібно міняти скло? У кожної із запчастин автомобіля є свій експлуатаційний ресурс. І […]

Читати новину

Особливості калібрування камери ADAS

Зміст статті Чому може знадобитися калібрування ADAS? Статичне та динамічне калібрування ADAS Автомобіль може використовуватися як засіб […]

Читати новину

Якщо приїхати на установку зі своїм автомобільним склом: чи вигідно це чи є підводні камені?

Зміст статті Чому вважається, що привозити своє скло вигідно? Чому краще замовити установку скла під ключ? Плюси […]

Читати новину