Поки Ваше авто в роботі, Ви можете попити каву/чай та відпочити або попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

Повернутися в блог

Чому небезпечно їздити з тріщиною на лобовому склі?

трещина на автостекле

Варто тільки каменю потрапити в скло, або вашого автомобіля налетіти на купину, як малопомітні тріщини на лобовому склі швидко перетворяться у великі, придатні до ремонту пошкоджень. І на жаль, це часто відбувається під час руху прямо на очах водія.

Дрібний дефект здатний стати серйозним “ворогом” вашої безпеки на дорозі. Серед головних проблем, які можуть виникнути при їзді з тріщиною на лобовому склі – втрата оглядовості і видимості на дорозі:

  • дефект здатний приховати від очей водія ями на дорожньому полотні, знаки, колір світлофора або пішохода на шляху;
  • в сонячну погоду на павутині з тріщин постійно “гуляють” сонячні зайчики, які відволікають увагу;
  • в нічний час доби численні тріщини на лобовому склі від фар інших машин стають суцільний гратами зі світла, яка практично повністю засліплює водія.

Такі пошкодження можуть привести до досить серйозних наслідків, тому найефективніший спосіб збереження вашої безпеки за кермом при наявності тріщини на лобовому склі – це його заміна.

При первинному огляді автомобіля в установчому центрі Carglass®, наші майстри завжди ретельно оцінюють ступінь пошкодження скла, якщо скол або тріщина виявляться ремонтопридатності, з можливістю відновлення міцності скла на 100%, ми завжди запропонуємо ремонт даного ушкодження, так як це менш витратний спосіб відновлення як за часом, так і по грошах, але якщо пошкодження велика і його ремонт не дозволить зберегти безпеку скла, в такій ситуації допоможе тільки заміна лобового скла.

При заміні скла в Carglass® застосовуються запатентовані інноваційні інструменти і технології Belron® Group, що дозволяють отримати дану послугу якісно і швидко:

  • Використовується фірмовий інструмент Ezi-Wire®, який дозволяє оперативно демонтувати старе, а потім встановити нове скло. Він надає майстру найбезпечніший спосіб зняти скло, і розроблений для унеможливлення пошкодження кузова автомобіля.
  • При установці лобового скла застосовується фірмовий клей Carglass® FastFit®, який дозволяє вже через 60 хвилин після монтажу нового скла, експлуатувати автомобіль.
  • Монтаж нового скла здійснюється з використанням ексклюзивного, обладнання Carglass® 1-Tek®, c допомогою якого майстер може самостійно встановити лобове скло з точністю робота і з найменшою ергономічної навантаженням на хребет.
  • Роботи по заміні лобового скла проводиться досвідченими майстрами-установниками, які щороку проходять підвищення кваліфікації.

При зверненні в Carglass® за послугами з ремонту або заміні скла, будьте впевнені – ви отримаєте оптимальне і вигідне рішення, яке забезпечить вам комфорт і безпеку за кермом!

Ми надаємо якісні послуги з ремонту і заміни автоскла на будь-яких вітчизняних і іноземних марках авто. Підсумкова вартість робіт залежить від ступеня і типу пошкоджень.

Відвідувачі, які мають страховку КАСКО, зможуть скористатися послугами безкоштовно, адже ми співпрацюємо з усіма великими страховими організаціями України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на сервiс

Iнші статті

Получить консультацию специалиста

Согласен с Политикой конфиденциальности

закрыть