Поки Ваше авто в роботі, Ви можете попити каву/чай та відпочити або попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

Повернутися в блог

Страхова направляє в Carglass®: що це значить для клієнта?

страховая отправляет в сервисный центрсервисны

На жаль, потрапити в дорожньо-транспортну пригоду може кожен, навіть найдосвідченіший водій. Найчастіше, несильно зіткнення може привезти до значних пошкоджень, виправити які допомагає страхування автомобіля по КАСКО.

Заміна автоскла – одна з найчастіших причин, за якими доводиться звертатися до сервісних центрів. Зокрема, щоб замінити лобове скло, страховики можуть направити вас в сервісний центр Carglass®. Чи варто хвилюватися клієнту в цьому випадку і на що можна розраховувати?

Звернення в інсталяційний центр Carglass® однозначно вигідно для клієнта. Якщо порівнювати сервіс незалежних СТО та сертифікованих дилерських центрів, переваг для вас отримати там якісну послугу із заміни скла небагато. Справа в тому, що в таких компаніях послуги із заміни автомобільних рідин, масел, колодок або з фарбування кузова – рутинна робота, але якщо справа стосується заміни і ремонту автомобільних стекол, то, як правило, вузькопрофільного фахівця такі компанії в штаті не тримають, і установку стекол виробляє майстер-універсал. Чи варто говорити, що рівень роботи буде бездоганним?

А от заміна скла по КАСКО в Carglass® – це показник того, що робота буде виконана на висоті. Спеціалізовані центри Carglass® займаються тільки обслуговуванням автомобільного скла. Ми працюємо з оригінальними комплектуючими і матеріалами, в своїй роботі ми використовуємо інноваційні технології та інструменти oт світового лідера по заміні і ремонту автоскла Belron® Group. У нас найбільший асортимент автоскла від перевірених виробників, ми даємо 10 річну гарантію на роботи!

Якщо ваш поліс КАСКО покриває пошкодження автоскла, ви можете звернутися до нас безпосередньо. Ми швидко владнаємо організаційні питання і відремонтуємо або замінимо пошкоджене скло на нове без участі фахівця страхової компанії.

Просто зателефонуйте нам, залиште онлайн-заявку на нашому сайті або особисто відвідайте сервісний центр для оформлення страхового випадку.

Якщо Ваш поліс КАСКО не покриває витрати на ремонт, зверніться до фахівців Carglass® для отримання професійної консультації, проведення діагностики, оцінки ступеня пошкоджень і розрахунку вартості ремонту. Якщо дефекти носять локальний характер і підлягають усуненню, Ви можете скористатися послугами реставрації скла, не вдаючись до його повної заміни. Це дозволяє заощадити кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на сервiс

Iнші статті

Получить консультацию специалиста

Согласен с Политикой конфиденциальности

закрыть