Шановні клієнти! В зв’язку з подорожчанням розхідних матеріалів, вартість робот по заміні скла з 1 вересня буде підвищена. Подробиці Ви можете дізнатись у нашого менеджера. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Повернутися в блог

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

когда менять лобовое стекло

У кожної із запчастин автомобіля є свій експлуатаційний ресурс. І лобове скло не виняток. Звичайно, як такого” терміну придатності ” у скла немає. Однак воно схильне до механічних пошкоджень, і тут вже виникають питання. Давайте розберемося, скільки здатне прослужити лобове скло і коли точно знадобиться його заміна?

Чому взагалі потрібно міняти скло?

Справа в тому, що лобове автоскло постійно піддається механічному впливу. Наприклад, в нього можуть летіти камінчики з дороги. Пошкоджують його і щітки, і перепади температур, і обмерзання, а також опади, пил і бруд, які “розтираються” двірниками.

 

Звичайно, перші подряпини практично не помітні. Однак з плином часу вони поглиблюються, їх стає більше. Коли скло вже сильно подряпане, на ньому виникають неприємні відблиски, які особливо видно в світлі зустрічних фар ночами. Потім скло стає некомфортним для експлуатації і в денний час. Це — явна ознака того, що пора міняти лобове скло.

 

Що конкретно ми рекомендуємо? Основна характеристика автоскла — прозорість. Вона залишається на повинному рівні протягом 3-4 років експлуатації, а потім критично погіршується. У цей період користуватися склом стає некомфортним для очей, а в деяких випадках навіть небезпечним. Саме тому ми рекомендуємо проводити заміну автоскла раз в 4 роки, навіть якщо на ньому немає видимих тріщин і відколів.

 

Що ж стосується стекол з тріщинами, то їх потрібно міняти негайно. У Carglass® є всі необхідні умови для такої заміни:

  • фірмове обладнання для максимально швидкого та безпроблемного демонтажу;
  • спеціальний фіксуючий клейовий склад, який застигає вже за годину (тобто через 60 хвилин машина повністю готова до експлуатації);
  • гарантія 10 років на проведені роботи.

 

У нас працюють тільки кваліфіковані майстри, звертайтеся!

www.carglass.ua

телефон: 044 221 20 97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на сервiс

Iнші статті

Получить консультацию специалиста

Согласен с Политикой конфиденциальности

закрыть