Компанія CarGlass працює для Вас у звичному режимі навіть попри виключення світла. Поки Ваше авто в роботі, Ви можете зігрітися, попити каву та попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

Повернутися в блог

Як зрозуміти, що вже пора міняти лобове скло?

когда менять лобовое стекло

У кожної із запчастин автомобіля є свій експлуатаційний ресурс. І лобове скло не виняток. Звичайно, як такого” терміну придатності ” у скла немає. Однак воно схильне до механічних пошкоджень, і тут вже виникають питання. Давайте розберемося, скільки здатне прослужити і коли краще міняти лобове скло?

Чому і коли потрібно міняти лобове скло?

Справа в тому, що лобове автоскло постійно піддається механічному впливу. Наприклад, в нього можуть летіти камінчики з дороги. Пошкоджують його і щітки, і перепади температур, і обмерзання, а також опади, пил і бруд, які “розтираються” двірниками.

 

Звичайно, перші подряпини практично не помітні. Однак з плином часу вони поглиблюються, їх стає більше. Коли скло вже сильно подряпане, на ньому виникають неприємні відблиски, які особливо видно в світлі зустрічних фар ночами. Потім скло стає некомфортним для експлуатації і в денний час. Це — явна ознака того, що пора замінити автоскло.

 

Що конкретно ми рекомендуємо? Основна характеристика автоскла — прозорість. Вона залишається на повинному рівні протягом 3-4 років експлуатації, а потім критично погіршується. У цей період користуватися склом стає некомфортним для очей, а в деяких випадках навіть небезпечним. Саме тому ми рекомендуємо проводити заміну автоскла раз в 4 роки, навіть якщо на ньому немає видимих тріщин і відколів.

 

Що ж стосується стекол з тріщинами, то їх потрібно міняти негайно. Де краще міняти лобове скло? У Carglass® є всі необхідні умови для такої заміни:

  • фірмове обладнання для максимально швидкого та безпроблемного демонтажу;
  • спеціальний фіксуючий клейовий склад, який застигає вже за годину (тобто через 60 хвилин машина повністю готова до експлуатації);
  • гарантія 10 років на проведені роботи.

 

У нас працюють тільки кваліфіковані майстри, звертайтеся!

телефон: 044 221 20 97

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на сервiс

Iнші статті

Получить консультацию специалиста

Согласен с Политикой конфиденциальности

закрыть