Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла Ford

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Щорічно з конвеєра автомобільного концерну Форд сходять мільйони екземплярів легкових автомобілів. Висока якість деталей і збірки, комфорт експлуатації, висока ремонтопридатність — всі ці характеристики вже кілька років поспіль забезпечують бренду місце в ТОП-5 найпопулярніших автомобільних марок в Києві. Але навіть самому надійному автомобілю може знадобитися оперативний або плановий ремонт, наприклад, заміна лобового скла Форд.

Причиною цього може бути:

  • пошкодження скління під час дорожньо-транспортної пригоди;
  • природний знос;
  • зниження прозорості скла через неправильну експлуатацію та догляду.

Якщо на лобовому склі з'явилася павутина тріщин або вибоїна, якщо знизилися його світлопроникні здібності, вирішити дану проблему допоможе послуга по заміні скла Форд або ремонт тріщин лобового скла Ford.

Важливо: відразу слід зазначити, що не завжди можливий ремонт скління. Набагато частіше заміна лобового скла Форд Фокус, Сієрра, Фієста та інших моделей – єдиний варіант виправити ситуацію. Але з'ясувати це можна, тільки звернувшись в спеціалізований сервісний центр, фахівці якого володіють потрібними компетенціями, щоб дати експертний висновок по ремонтопридатності пошкодження.


Де поміняти скло на Форді в Києві?

Компанія Carglass ® пропонує заміну лобового скла Ford, заднього і бічних стекол. Ми працюємо з усім модельним рядом виробника і оперативно виробляємо заміну скла Форд Транзит, заміну скла Форд Куга, заміну скла Форд Сієрра.

Шукаєте СТО, де виконають заміну лобового скла на Форд Фьюжн або заміну лобового скла Форд Фієста в день звернення? Звертайтеся в Carglass! Залиште заявку до 11 години ранку, менеджер включить вас в графік. Заміна лобового скла Ford Focus, заміна лобового скла Ford Kuga або заміна лобового скла Ford Fiesta буде виконана майстрами в призначений час.


Скільки коштує заміна лобового скла Форд?

Фахівці Carglass ® виконують вклеювання лобового скла Ford з використанням інноваційного обладнання. Але на заміну лобового скла Форд ціна відрізняється і залежить від ряду факторів. Адже вартість послуги залежить від ціни витратного матеріалу і обраного скла.

Приклад: вартість заміни лобового скла Ford Fusion і ціна заміни лобового скла Форд Мондео буде відрізнятися, так як відрізняється вартість стекол. Дізнатися більше ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону (044) 221-20-97.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця




Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть