Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Alfa Romeo

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Гарні та надійні автомобілі Alfa Romeo від італійського автомобільного концерну останніми роками користуються високим попитом в українців. Автолюбителів приваблює спортивний характер, неповторний дизайн та комфорт водіння, які гармонійно поєднують кросовери, універсали та седани преміум-класу цього бренду.

Справді, унікальний зовнішній формат Альфа Ромео вирізняє автомобілі бренду в загальному потоці на вулицях міста. І тим більше важливо для кожного власника зберегти презентабельний вигляд свого «італійця». Однак різні ситуації на дорозі часто стають причиною пошкодження автомобільного скла:

Навіть некоректна робота щіток склоочисника може призвести до утворення на автосклі сколів та тріщин. Тих автовласників, хто зіштовхнувся із такою проблемою, запрошує Сервісний центр Carglass®. У нас ви можете замінити лобове скло на Альфа Ромео дуже швидко та в повній відповідності до міжнародних стандартів.


Коли потрібна заміна скла Альфа Ромео?

Заміна скла Alfa Romeo – обов'язкова умова відновлення привабливого зовнішнього вигляду та безпечної експлуатації автомобілів, на склі яких з'явилися пошкодження, що не ремонтуються. Ігнорувати проблему не можна, оскільки:

Обмеження щодо їзди зі сколами на лобовому склі прописані законодавчо (ч.1 ст.121 КУпАП). Зустріч із інспектором обернеться штрафом. А при повторній зупинці до водія може бути застосовано санкцію – позбавлення прав на період до 6 місяців. Уникнути неприємних наслідків дозволяє своєчасна заміна автоскла на Alfa Romeo.


Послуги Центру Carglass® із заміни скла на Alfa Romeo

Спеціалізований центр проводить роботи із заміни автоскла з дотриманням міжнародних стандартів:

Попередній запис на послуги дозволяє уникнути очікування своєї черги. Оформити заявку на сервіс можна на сайті або за телефоном (044) 221-20-97.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть