Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Audi

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Німецька автомобілебудівна компанія Audi заслужено вважається одним з лідерів у виробництві автомашин. Незалежно від того, до якого класу належить автомобіль даного бренду, це надійна, виготовлена з використанням інноваційних технологій техніка, що відрізняється солідним експлуатаційним ресурсом. Незважаючи на всі свої чудові якості, через якийсь час власникам цих автомобілів буде потрібна послуга заміна скла Ауді.

Якщо ви шукаєте, де в Києві можна якісно і за розумну вартість здійснити заміну лобового скла Ауді А6 С5, заміну лобового скла Ауді 100 С3 або на будь-який інший моделі цього німецького бренду, спеціалізований центр Carglass® до ваших послуг. Оскільки на складі нашого сервісу є постійно оновлюваний запас оригінального і сертифікованого скла на весь модельний ряд автомобілів цієї марки, то заміна лобового скла Ауді 80 б3 (Audi А3, Audi А4, Audi Q5 та інші) здійснюється з максимальною оперативністю.


Коли потрібно виконати

Оцінити, чи можна зробити ремонт або необхідна заміна лобового скла Ауді А4, під силу тільки досвідченому фахівцеві, що має відповідну кваліфікацію. Саме такі майстри працюють в спеціалізованому центрі Carglass® . Якщо з'ясовується, що пошкодження скла не можна відремонтувати, в такому випадку настійно рекомендується встановити нове автоскло. Заміна лобового скла Ауді А3, як на будь-який інший моделі цього німецького бренду, потрібно здійснювати, якщо:

  • Загальний діаметр пошкодження (сколу з тріщинами) більше 40 мм.
  • Пошкодження діаметром більше 10 мм розташоване в зоні огляду водія.
  • Відколи з тріщинами знаходяться на відстані менше 60 мм від краю скла.
  • Скління повністю тріснуло або розбите.

Алгоритм роботи сервісного центру Carglass®

Для зручності клієнтів, заміна лобового скла Ауді А4 б6, позашляховика Ауді q7 або заміна лобового скла Ауді 100 с4, робота в Carglass® виконується за попереднім записом. Подібний підхід до справи має дві незаперечні переваги:

  • Клієнт, приїжджаючи в призначений час, відразу передає своє авто в роботу, уникаючи такого неприємного явища, як очікування в черзі. Поки виконується заміна лобового скла Ауді, власник автомобіля може відпочити в зручній клієнтській зоні з чашкою кави. За бажанням він має можливість спостерігати за ходом робіт.
  • У центрі Карглас заміна лобового скла Audi виконується швидко, якісно, в повній відповідності зі стандартами автовиробника.
  • За часом заміна лобового скла Ауді А4 Б5, заміна лобового скла Ауді А6 с7 і на інших моделях займає близько 60 хвилин.

Скільки коштує

При записі на отримання послуги по заміні скла на Ауді, необхідно заздалегідь уточнити вартість роботи і скла у фахівців Каргласс. Адже вартість може варіюватися і залежати від багатьох факторів: наприклад, заміна лобового скла Ауді Q5 може залежати від того, оригінальний виріб використовується або сертифікований аналог, просте або з атермальними властивостями, з підігрівом, з вбудованою антеною, з датчиками (світла, дощу і т.п.).


Чому варто вибрати сервісний центр Carglass®

Carglass® використовує інноваційні запатентовані технології та інструменти (EZI-WIRE® , 1-Tek® ), тому впевнено дає гарантію на роботу.

На складі завжди великий запас автоскла, тому заміна лобового скла Ауді Q7 (Ауді 200, Ауді ТТ, інших моделей) проводиться в день звернення – немає необхідності чекати, поки сервіс замовить автоскло під конкретну модель авто.

Заявку на заміну лобового скла Audi ви можете залишити на сайті або за телефоном (044) 221-20-97.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть