Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Bentley

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Автомобілі класу "люкс" від британської компанії Bentley Motors Ltd - це не просто транспортний засіб чи предмет гордості для власника. Бентлі - відмінне капіталовкладення, ліквідність якого не знижується роками. Але тільки якщо автомобіль знаходиться в хорошому технічному стані та має презентабельний зовнішній вигляд. Це стосується не лише лакофарбового покриття, а й скляних деталей автомобіля.

ДТП, некоректна робота щіток склоочисника, камінь з рук хулігана, щебінь, що вилетів з-під коліс зустрічного автомобіля – причини пошкодження автоскла найрізноманітніші. А вирішення проблеми одне – оперативна заміна скла на Бентлі у Спеціалізованому центрі Carglass®.


Чому не можна відкладати заміну скла на Бентлі?

Заміна автоскла на Bentley – не вибір автовласника, а обов'язкова умова безпечної експлуатації. Адже сколи та тріщини на автосклі не лише псують зовнішній вигляд автомобіля. Вони:

Їзда на автомобілі, лобове скло якого має сколи та тріщини, заборонено законодавчими нормами (ч.1 ст.121 КУпАП). Якщо перше зауваження інспектора може завершитися штрафом, повторна зупинка автомобіля співробітником поліції загрожує водієві позбавленням прав на період до півроку. Тому, якщо ви виявили неремонтопридатний скол або тріщину, потрібна заміна скла Bentley.


Заміна скла на Бентлі у Carglass®

Carglass® – спеціалізований центр, основна сфера діяльності якого заміна та ремонт автоскла. Ми маємо ексклюзивні матеріали та інноваційні технології ремонту та заміни автоскла від світового лідера Belron® Group.

Якщо скло не підлягає ремонту через характер та масштаби пошкоджень, ми пропонуємо автовласнику замінити його.

Перевагами звернення до нашого Центру є:

Carglass® практикує надання послуг за попереднім записом, що дозволяє уникнути черг. Записатися на зручний для вас час можна на сайті або за контактним телефоном (044) 221-20-97.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть