Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Honda

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Корпорація Honda Motor Co., Ltd (Японія) вже протягом багатьох років є одним з провідних автовиробників у світі. У лінійці автомобільної техніки, що випускається на її конвеєрах, представлені позашляховики, кросовери, мінівени, легкові автомобілі преміум-класу і бюджетні малолітражки. На дорогах Києва можна зустріти практично всі моделі, вироблені цим японським брендом.

Найбільш часто зустрічаються Honda Civic, Accord, HR-V і CR-V. Українці оцінили високий комфорт експлуатації і довговічність цих автомобілів. Також користуються популярністю у автолюбителів, представницький седан Insight і мінівен Odissey. Про це говорить статистика авторинку. Але незалежно від споживчих переваг, слід зазначити, що вся продукція Honda – це комфортні, безпечні і високотехнологічні автомобілі, що відрізняються тривалим експлуатаційним ресурсом.

Однак самий злагоджений і надійний механізм, що піддається експлуатації, періодично потребує профілактики і ремонту. Якщо врахувати інтенсивність руху на дорогах сучасного мегаполісу, не дивно, що одна із затребуваних послуг автомобільних сервісів – це заміна скла. Хонда — не виняток. З часом під впливом зовнішніх факторів її автоскло, як і у автомобілів інших марок, втрачає свою прозорість, на поверхні з'являються відколи, мікротріщини і тріщини, що знижують видимість і заважають адекватно оцінювати ситуацію на дорозі.

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, запрошуємо скористатися послугами спеціалізованого центру Carglass®. Компанія пропонує професійний сервіс, що включає використання інноваційних запатентованих технологій. Завдяки цьому заміна автоскла Хонди відповідає міжнародним стандартам якості.


Найбільш поширені причини для заміни автомобільного скла

Заміна лобового скла Honda (Civic, JAZZ, FR-V та інших моделей) може знадобитися через наступні фактори:

Чому потрібно звернутися в Каргласс?

У штаті спеціалізованого центру Carglass® працюють досвідчені фахівці міжнародного рівня, здатні успішно вирішувати найскладніші завдання, пов'язані із заміною скла на автомобілях Honda.

Клієнти компанії Carglass® отримують такі переваги:

Час виконання робіт по заміні лобового скла не перевищує 60 хвилин. Попередній запис дозволяє уникнути втрати часу від очікування своєї черги.

Додаткову інформацію про послугу, а також професійний підбір скла на ваш автомобіль можна отримати у менеджера-консультанта Carglass®.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть