Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Infiniti

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Автомобільний бренд Infiniti, який належить японській корпорації Nissan Motor Co., Ltd., створювався виключно для престижних моделей Premium-класу. Незважаючи на те, що основою нових автомобілів Інфініті були виключно серійні машини Ніссан, результат повністю виправдав себе. Вперше з'явившись в автосалонах США (1989 року), розкішний седан Infiniti Q45 та спортивне купе Infiniti M30 відразу привернули до себе увагу. Сьогодні в лінійці люксових японських авто додатково представлені позашляховики і кросовери. Незважаючи на те, що всі ці автомобілі відрізняються високою надійністю, оснащені найсучаснішими системами і мають значний робочий ресурс, і вони нерідко опиняються в ситуації, коли необхідна заміна автоскла Infiniti. Найчастіше йдеться про такі події:

Якщо ви знаходитесь у Києві, то заміна скла Інфініті не буде проблемою. Спеціалізований центр компанії Carglass® оперативно та на високому професійному рівні поміняє автоскло на вашому автомобілі.


Коли потрібна заміна скла Інфініті?

Основними критеріями, що вказують на необхідність заміни скла, є:

Слід знати, що на послугу заміна лобового скла на FX35 ціна формується в основному від вартості нового автоскла. Оригінальне скло (ОЕМ) обійдеться дорожче, а сертифіковані аналоги (ARG) коштуватимуть дешевше.

Оскільки на складі Carglass® є досить велика номенклатура якісного автоскла, то заміна лобового скла Інфініті QX56, QX80, G35, EX або G37, а також будь-якої іншої моделі цього японського бренду може бути здійснена в день звернення.

Компанія Carglass® здійснює заміну автоскла із застосуванням запатентованих технологій, матеріалів та обладнання Belron® Group. Тому ми впевнено надаємо гарантію на виконані роботи на строк до 10 років.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть