Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Mercedes

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Автомобілі німецького концерну Mercedes-Benz завжди асоціюються з розкішшю, статусом, престижем, комфортом. Невипадково цей бренд займає перше місце в ТОП-10 автовиробників.

Але навіть найкращим автомобілям іноді потрібна професійна допомога, особливо якщо мова йде про його скління. Під дією зовнішніх факторів падає прозорість і світлопроникність стекол, знижується видимість. Це може стати причиною ДТП. А ще невелика тріщина з часом, під впливом вібрації під час руху, розповзається по склу павутиною значних розмірів. Щоб виключити негативні наслідки, експерти радять не ігнорувати пошкодження автомобільного скління.

Оперативна професійна заміна лобового скла Мерседес доступна в сервісному центрі Carglass® , в якому ви можете (Київ) здійснити заміну лобового скла Mercedes на оригінальне скло (OEM) або сертифіковане автоскло від провідних світових виробників.

Ми використовуємо інноваційні запатентовані технології та інструменти (EZI-WIRE ® , 1-Tek ® ), тому абсолютно впевнені в бездоганному результаті.

Carglass® надає 10 річну гарантію на роботи по заміні лобового скла Мерседес Спринтер, 124 та інші моделі автомобільного бренду Mercedes.


У яких випадках без заміни скла на Мерседес не обійтися?

У деяких випадках прибрати пошкодження на склі можна відремонтувавши його. Ця послуга також доступна в центрі Carglass® . Наші майстри проводять ретельну оцінку ремонтопридатності пошкодження, якщо скол і особливо тріщина не підлягають ремонту через масштабність пошкоджень, вам запропонують замінити скло новим.

Заміна бічного скла Мерседес 124 або лобового скла Спринтера необхідна в наступних випадках:

На нашому складі завжди в наявності запас автоскла на різні моделі Мерседес, тому роботи можуть бути проведені в день звернення. Заміна скла фари Мерседес w124, Спринтер та інших автомобілів модельного ряду займає близько години. Щоб оперативно отримати послугу, пропонуємо вам записатися на зручний час заздалегідь за телефоном (044) 221-20-97 або скористатися формою запису на сервіс на нашому сайті в Києві.

Більше інформації про заміну лобового скла Мерседес w210, w124, Спринтера або іншої моделі в Carglass ® ви можете отримати безпосередньо в нашому центрі.

Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть