Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Porsche

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Серед усіх гравців світового автомобільного ринку особливе місце посідає відома німецька марка Porsche. Елітні спорткари і позашляховики, що випускаються під цим брендом, відрізняються відомими рисами ретельно опрацьованого дизайну кузова, потужними моторами, люксовою обробкою салону і комплектацією автомобіля передовими системами безпеки і контролю. Варто відзначити, що всі моделі Порше, незалежно від року виробництва та класу авто, відрізняються не тільки спортивним стилем кузова, але й респектабельним, престижним зовнішнім виглядом. Будь то седан бізнес-класу Porsche Panamera, позашляховик Porsche Cayenne або кросовер Macan, купе Cayman або родстер Boxter. Але якими б не були надійні всі ці моделі, рано чи пізно без послуги заміна автоскла Порше їм не обійтися. Це пов'язано з тим, що природне зношування і деякі негативні зовнішні фактори призводять до зниження прозорості автоскла, наприклад, через некоректну роботу щіток склоочисника, або на поверхні з'являються пошкодження, наприклад, після ДТП або попадання каменю з-під коліс зустрічного автомобіля.

У Києві ремонт та заміну автоскла на високому професійному рівні виконує міжнародний спеціалізований центр Carglass®. Це єдина компанія, де заміна скла Porsche здійснюється із застосуванням запатентованих технологій, матеріалів та обладнання Belron® Group. Що дозволяє:

Коли слід міняти лобове скло на Porsche

Давати оцінку, чи потрібна заміна скла на Порше або можна обійтися ремонтом наявного пошкодження, може лише фахівець відповідної кваліфікації. Такі працівники працюють у сервісному центрі Carglass®. Заміна лобового скла Porsche Cayenne, як будь-якої іншої моделі, має бути виконана за наявності таких дефектів:

Для зручності автовласників спеціалізований центр Carglass® надає послуги із заміни автоскла Porsche за попереднім записом. Це стосується як стаціонарного сервісу, так і мобільної бригади.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть