Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Nissan

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Щороку з конвеєра японського автовиробника Nissan Motor Co., Ltd сходить близько 5 мільйонів новеньких легкових автомобілів. Бездоганний дизайн, висока якість збірки, комфорт управління для водія і переміщення для пасажирів, хороша ремонтопридатність — завдяки цим параметрам автомобільний концерн з Японії вже багато років присутній в профільних рейтингах і входить в ТОП.

Але трапляються ситуації, коли навіть надійному автомобілю може знадобитися ремонт. Наприклад, заміна скла Ніссан.

Причини пошкодження автомобільного скла можуть бути різними:

Неважливо, з якої причини автоскло втратило прозорість. Якщо ліквідувати дефекти скління шляхом ремонту не вийде, то єдиним варіантом стає заміна лобового скла Ніссан.

Автомобільний сервіс Carglass® пропонує в Києві послуги по заміні лобового скла Ніссан Кашкай, Тіїда, Мурано, Альмеро та інших моделей японської марки.

Не відкладайте візит в спеціалізовану автомайстерню. Адже зниження огляду не тільки підвищує ризики дорожньо-транспортної пригоди, але і знижує захисні функції скла — при аварії подушки безпеки розкриються не всередину салону, а назовні, вибивши скло, що втратило міцність.

Важливо: не завжди потрібна заміна скла Ніссан Кашкай, Альмеро і так далі. У деяких випадках відновити міцність, прозорість і світлопроникність автомобільного скління допомагає ремонт скла. Але визначити ремонтопридатність може тільки майстер після проведеної діагностики. Тому, якщо ви хочете безпечно експлуатувати автомобіль, в будь-якому випадку потрібно заїхати в сервіс Carglass®, де вам буде надана консультація.

Щоб не чекати своєї черги (не важливо, приїхали ви на діагностику або виконати заміну лобового скла Nissan Qashqai, Murano, Tiida, Terrano або іншої моделі), запишіться заздалегідь. Всі подробиці можна дізнатися за телефоном (044) 221-20-97.


Як проходить заміна скла на Ніссан в Carglass® (Київ)?

Заміна лобового скла Nissan X-Trail, як і заміна лобового скла Nissan Note, та інших моделей Ніссан займає близько години.

Компанія Carglass® використовує запатентовану технологію, ексклюзивний інструментарій EZI-WIRE® і 1-Tek® , що дозволяє нам гарантувати найвищу якість послуги. На роботи по заміні лобового скла Nissan Juke, заміні лобового скла Nissan Tiida та інших моделей модельного ряду дається гарантія до 10 років.

Ми працюємо з усіма авто японського виробника Nissan Motor Co., Ltd. Тому на складі завжди є лобові, задні і бічні стекла, оригінальні і сертифіковані аналоги. Запас автоскла різної конфігурації дозволяє нам оперативно проводити заміну лобового скла Ніссан Тіїда, заміну лобового скла Ніссан Мурано, заміну лобового скла Ніссан Альмера Класик. Яка у вас модель Nissan? Зателефонуйте нашому менеджеру, щоб уточнити наявність автоскла потрібної конфігурації.


Як виконується заміна скла на автомобілях марки Ніссан?

Наш автосервіс проводить заміну скління автомобілів Ніссан за наступним алгоритмом:

Скільки коштує заміна лобового скла Ніссан?

Ціна заміни лобового скла Ніссан Кашкай, Альмера, Мурано залежить від вартості обраного автоскла. В наявності оригінальні і сертифіковані скла-аналоги. Дізнатися деталі можна по телефону або безпосередньо у майстра в автомобільному сервісі Carglass® .

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть