Заміна автоскла на Renault

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Автомобільний бренд Renault входить в п'ятірку найпопулярніших торгових марок в Україні. А трійка моделей, яка найкраще продається виглядає наступним чином - Renault Duster, Kaptur і Logan. Комфортні автомобілі з прекрасною базовою комплектацією відрізняються конкурентною ціною, що позитивно позначилася на просуванні продуктів автоконцерну, як на первинному, так і на вторинному спеціалізованому ринку.

Однак навіть найнадійніший автомобіль в процесі експлуатації піддається різним негативним впливам, втрачає привабливість і стає потенційно небезпечним для подальшого використання. І першим "удари" приймає на себе кузовне скління. Ті власники автомобілів, які піклуються про привабливий вигляд транспортного засобу і безпеку пересування, уважно стежать за станом автомобільного скла. Дефекти автоскла можуть з'явитися з таких причин:

У будь-якому з цих випадків може знадобитися заміна лобового скла Renault (Logan, Duster, Kaptur), бокового або заднього автоскла.

При виявленні неремонтопридатних ушкоджень звертайтеся в Carglass® за заміною лобового скла Рено Логан або Кенго, заміною заднього скла Рено Логан, Сандеро або Трафік. На складах сервісного центру завжди є запас автоскла для автомобілів Renault, і заміна лобового скла Рено Трафік, Кенго або іншої моделі може бути виконана в день звернення!


Коли здійснюється заміна лобового скла Рено Мастер, бокового скла Рено Логан або інших моделей?

Для Рено Кенго, Рено Логан або Рено Сандеро заміна лобового скла необхідна, якщо:

Будь-який дефект автоскла знижує його прозорість та світлопроникність, що негативно впливає на безпеку водіння. Тому не варто ігнорувати проблему і відкладати заміну лобового скла Рено Меган 3, Логан або іншої моделі.


Чому заміна лобового скла Рено повинна виконуватися професіоналами?

Професійна заміна скла Рено Логан, Майстер або Меган 3 може бути здійснена тільки в спеціалізованому сервісному центрі. Адже маніпуляції вимагають знань і великого досвіду. Тому виконати якісну заміну лобового скла Рено Кангу або Трафік самостійно або в СТО де немає спеціалізованого обладнання і досвідчених майстрів, не вдасться.

Експерти не радять навіть намагатися виконати заміну лобового скла Рено Кенго або Сандеро власними силами. Ви тільки погіршите ситуацію і фахівцям доведеться не тільки міняти автоскло, а й ліквідувати наслідки непрофесійного втручання. У цьому випадку на заміну лобового скла Рено Сандеро ціна зросте.

Краще відразу звернутися до сервісного центру Carglass® в Києві, де заміна лобового скла Рено Сандеро, Кенго, Логан і інших моделей виконується з використанням інноваційних запатентованих технологій і інструментів (EZI-WIRE®, 1-Tek®). В цьому випадку ви не тільки отримуєте чудовий результат за 60 хвилин, але і багаторічну гарантію на виконану роботу.


Скільки коштує заміна лобового скла Renault Fluence, Логан, Кенго і інших моделей в сервісному центрі Carglass®?

На складах Carglass® завжди великий вибір оригінального і сертифікованих для вторинного ринку скла, тому проблем з підбором автоскла не виникає. Але вартість заміни лобового скла Рено Логан або іншої моделі безпосередньо залежить від багатьох параметрів, наприклад: виробника скла, марки скла, наявністі додаткових опцій і тд.

Дізнатися ціну заміни лобового скла Рено Логан або отримати професійну консультацію по підбору лобового скла на ваш автомобіль ви можете, зателефонувавши за номером (044) 221-20-97 або скориставшись Формою "Дізнатися вартість сервісу" на нашому сайті.

Якщо вам цікава послуга «Заміна скла Рено», зв'яжіться з нами. Будемо раді допомогти.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою