Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Renault

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Автомобільний бренд Renault входить в п'ятірку найпопулярніших торгових марок в Україні. А трійка моделей, яка найкраще продається виглядає наступним чином - Renault Duster, Kaptur і Logan. Комфортні автомобілі з прекрасною базовою комплектацією відрізняються конкурентною ціною, що позитивно позначилася на просуванні продуктів автоконцерну, як на первинному, так і на вторинному спеціалізованому ринку.

Однак навіть найнадійніший автомобіль в процесі експлуатації піддається різним негативним впливам, втрачає привабливість і стає потенційно небезпечним для подальшого використання. І першим "удари" приймає на себе кузовне скління. Ті власники автомобілів, які піклуються про привабливий вигляд транспортного засобу і безпеку пересування, уважно стежать за станом автомобільного скла. Дефекти автоскла можуть з'явитися з таких причин:

У будь-якому з цих випадків може знадобитися заміна лобового скла Renault (Logan, Duster, Kaptur), бокового або заднього автоскла.

При виявленні неремонтопридатних ушкоджень звертайтеся в Carglass® за заміною лобового скла Рено Логан або Кенго, заміною заднього скла Рено Логан, Сандеро або Трафік. На складах сервісного центру завжди є запас автоскла для автомобілів Renault, і заміна лобового скла Рено Трафік, Кенго або іншої моделі може бути виконана в день звернення!


Коли здійснюється заміна лобового скла Рено Мастер, бокового скла Рено Логан або інших моделей?

Для Рено Кенго, Рено Логан або Рено Сандеро заміна лобового скла необхідна, якщо:

Будь-який дефект автоскла знижує його прозорість та світлопроникність, що негативно впливає на безпеку водіння. Тому не варто ігнорувати проблему і відкладати заміну лобового скла Рено Меган 3, Логан або іншої моделі.


Чому заміна лобового скла Рено повинна виконуватися професіоналами?

Професійна заміна скла Рено Логан, Майстер або Меган 3 може бути здійснена тільки в спеціалізованому сервісному центрі. Адже маніпуляції вимагають знань і великого досвіду. Тому виконати якісну заміну лобового скла Рено Кангу або Трафік самостійно або в СТО де немає спеціалізованого обладнання і досвідчених майстрів, не вдасться.

Експерти не радять навіть намагатися виконати заміну лобового скла Рено Кенго або Сандеро власними силами. Ви тільки погіршите ситуацію і фахівцям доведеться не тільки міняти автоскло, а й ліквідувати наслідки непрофесійного втручання. У цьому випадку на заміну лобового скла Рено Сандеро ціна зросте.

Краще відразу звернутися до сервісного центру Carglass® в Києві, де заміна лобового скла Рено Сандеро, Кенго, Логан і інших моделей виконується з використанням інноваційних запатентованих технологій і інструментів (EZI-WIRE®, 1-Tek®). В цьому випадку ви не тільки отримуєте чудовий результат за 60 хвилин, але і багаторічну гарантію на виконану роботу.


Скільки коштує заміна лобового скла Renault Fluence, Логан, Кенго і інших моделей в сервісному центрі Carglass®?

На складах Carglass® завжди великий вибір оригінального і сертифікованих для вторинного ринку скла, тому проблем з підбором автоскла не виникає. Але вартість заміни лобового скла Рено Логан або іншої моделі безпосередньо залежить від багатьох параметрів, наприклад: виробника скла, марки скла, наявністі додаткових опцій і тд.

Дізнатися ціну заміни лобового скла Рено Логан або отримати професійну консультацію по підбору лобового скла на ваш автомобіль ви можете, зателефонувавши за номером (044) 221-20-97 або скориставшись Формою "Дізнатися вартість сервісу" на нашому сайті.

Якщо вам цікава послуга «Заміна скла Рено», зв'яжіться з нами. Будемо раді допомогти.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть