Заміна автоскла на Skoda

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Якщо ви шукаєте, де заміна лобового скла на Шкоду в Києві буде виконана не тільки на високому якісному рівні і за помірну плату, звертайтеся в компанію Carglass ® .

У Каргласс завжди є оновлюваний запас сертифікованих автоскла від надійних світових виробників на всі популярні марки і моделі автомобілів! Тому установка лобового скла на Skoda Octavia A5, заміна лобового скла Шкода Рапід, заміна лобового скла Шкода Йеті або заміна бічного скла Шкода Октавія фахівцями Carglass ® можлива в день звернення.


Основні причини для заміни автомобільного скла

Заміна лобового скла на Шкода може знадобитися з різних причин. Ця частина автомобіля, як і інші, не вічна, часто в ході його експлуатації з'являється дрібна павутина подряпин, відколи, тріщини.

Через ці пошкодження знижується його світлопроникність і прозорість. А це, в свою чергу, знижує огляд для водія і підвищує ризик дорожньо-транспортної пригоди.


Основними причинами пошкодження автоскла є:

 • Дорожній гравій, пісок та іншого виду тверді частинки, що потрапляють в автомобіль з-під коліс зустрічного транспорту.

Приклад: якщо розсип дрібного щебеню потрапила в передню частину автомобіля Skoda Octavia A5, з високою ймовірністю буде потрібно заміна лобового скла Шкода Октавія А5 і заміна скла фари Шкода Октавія а5. Це в рівній мірі відноситься до інших моделей бренду.

 • Наслідки стихійних лих.

Приклад: на припаркований автомобіль Skoda Fabia впало дерево або обрушився з даху будинку кому заледенілого снігу. Через отримані пошкодження буде потрібно заміна бічного скла Шкода Фабія і заміна лобового скла Skoda Fabia.

 • Людський фактор, вандалізм. 

Як і в будь-якому великому мегаполісі, в Києві також відзначаються випадки крадіжок речей із замкнених авто, припаркованих біля супермаркетів. Для цього зловмисник просто розбиває бічне вікно і витягує речі, що знаходяться в салоні. Оперативно відновити цілісність скління автомобіля допоможуть такі послуги, як "заміна скла передніх дверей Шкода Фабія”, “заміна бічного скла Шкода Октавія", заміна пошкоджених передніх і задніх стекол автомобілів чеського бренду будь-якої моделі і року випуску.


Етапи заміни лобового скла на Шкоді в Carglass ®

 • Готуємо автомобіль, захищаємо салон за допомогою спеціальних захисних чохлів.
 • Демонтуємо аксесуари у вигляді декоративних накладок, “двірників", дзеркал заднього огляду і тд.
 • Видаляємо старе лобове скло за допомогою спеціального інструменту EZI-WIRE ® .
 • Готуємо поверхню кузовного отвору, ретельно очищаємо від сміття і залишків старого клею.
 • Готуємо нове лобове скло. Перед тим, як зробити його заміну, торцеву поверхню автоскла знежирюємо по всьому периметру, після цього наносимо праймер і клей.
 • Встановлюємо скло. Монтаж автоскла виробляємо з використанням ексклюзивного обладнання Carglass ® 1-Tek ® .
 • Після заміни вітрового скла на нього знову кріпляться демонтовані аксесуари.
 • Проводимо сушку скла. Для надійної фіксації нового лобового скла потрібно не менше 60 хвилин, а також робимо фінішну чистку салону.

Переваги сервісного центру Carglass ®

Слід зазначити, що автомобілі чеського автовиробника користуються високою популярністю у вітчизняного споживача. Причиною цього є висока надійність, досить широкий модельний ряд (від сімейних малолітражок до представницьких автомобілів), розумний рівень цін. І саме велика різноманітність моделей часто стає причиною плутанини при виборі запасних частин і комплектуючих елементів при необхідності ремонту автомобіля.

Незалежно від того, яке скло на Шкоду вам необхідно замінити: лобове, бічне, заднє, потрібна заміна лобового скла Шкода Октавія А7 або заміна скла передніх дверей Шкода Октавія а5, наші фахівці професійно підберуть вам виріб саме під вашу модель.

Компанія Carglass ® використовує автомобільні скла, вироблені виключно за стандартами, встановленими виробником оригінального обладнання (OEM), які поставляються виробниками оригінального обладнання або іншими постачальниками.

На всі автоскла, що встановлюються компанією Carglass ®, дається гарантія 12 місяців. На саму послугу заміна лобового скла Шкода Октавія або будь-яку іншу модель Skoda надається гарантія терміном в 10 років.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою