Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на BMW

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Автомобілі марки BMW в українських водіїв користуються високою популярністю. Це надійна і комфортна в управлінні і обслуговуванні техніка, яка відрізняється високими технічними даними і потужною комплектацією навіть в базовому виконанні. На дорогах столиці можна зустріти моделі-новинки і машини, випущені в 80-х роках XX століття, в прекрасному стані.

Але, як і будь-який автомобіль, БМВ може вийти з ладу. Різноманітність моделей і модифікацій часто ускладнює пошук потрібних для ремонту запчастин. Але не тоді, коли мова йде про автоскло, яке потребує заміни, а за роботу виконують майстри Сервісного центру Carglass®.

Пропонуємо власникам автомобілів іменитого німецького бренду, які в Києві шукають надійний автосервіс і якісну послугу «заміна лобового скла BMW» (F30, G31, E39, інших серій і модифікацій), звернутися в спеціалізований центр Carglass®. Широкий асортимент автомобільного скла на складах Carglass® — це гарантія того, що заміна лобового скла БМВ Е34 або іншої моделі буде виконана оперативно.


Переваги звернення в спеціалізований центр Carglass®

Є й інші переваги, за які наш сервісний центр вибирають автовласники:

Для зручності клієнтів Сервісного центру Carglass® заміна лобового скла БМВ (Е46, Е34, а також 2, 3, 4, 5, 6, 7 і 8 серії) здійснюється за попереднім записом. Це не тільки позбавляє автовласників від очікування своєї черги, але і набагато прискорює час проведення робіт. Адже майстри Carglass® , знаючи марку і модель автомобіля, можуть заздалегідь підготувати нове автоскло і всі необхідні матеріали для його установки. Завдяки цьому час заміни автоскла не перевищує 60 хвилин.

Оформити замовлення на послугу "заміна лобового скла БМВ" можна, як в самому сервісному центрі в Києві, так і на офіційному сайті компанії Carglass®, вказавши зручну для візиту дату і час.


Найпоширеніші причини для заміни автоскла на BMW?

Заміна лобового скла БМВ E39 або будь-якої іншої моделі може знадобитися, якщо на автосклі з'явилися пошкодження, непридатні для ремонту. А ось природа таких дефектів може бути найрізноманітнішою.

Слід розуміти, що автоскло, як і будь-які деталі автомобіля, мають свій експлуатаційний ресурс. Крім того, саме скло, як матеріал, відрізняється підвищеною крихкістю. Тому причинами зниження прозорості і світлопроникності автомобільного скла можуть бути наступні фактори:

Якщо після оцінки фахівців компанії Carglass® пошкоджене автоскло ремонту не підлягає, вам буде запропонована послуга по заміні скла. У Каргласс великий вибір автомобільного скла за найдемократичнішими цінами.


Алгоритм заміни лобового скла, прийнятий в компанії Carglass®?

Заміна скла BMW в нашому спеціалізованому центрі здійснюється за регламентами і технологіями, розробленими міжнародною компанією Belron ® Group:

  1. Підготовка автомобіля до роботи, покриття капота, сидінь, передньої панелі спеціальними захисними чохлами.
  2. Демонтаж молдингів, дзеркал, декоративних накладок, інших деталей і аксесуарів.
  3. Зняття пошкодженого автоскла з використанням спеціальних інструментів EZI-WIRE® .
  4. Очищення та обробка віконного отвору кузова.
  5. Підготовка нового автоскла до установки.
  6. Монтаж нового скла на підготовлене місце.
  7. Зняття захисних чохлів, чистка салону.

Як згадувалося вище, щоб замінити скло на БМВ, фахівцям компанії Carglass® потрібно не більше 60 хвилин.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть