Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Subaru

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Автомобілі японського концерну Subaru гідно оцінені українськими автолюбителями. Ці авто відрізняються високою надійністю роботи всіх агрегатів, хорошою стійкістю на дорозі, невибагливістю в обслуговуванні і довгим терміном служби. В даний час чимало моделей цього японського бренду, що зійшли з конвеєра ще в 80-90-х роках минулого століття, можна зустріти на дорогах України. Але настільки тривала і інтенсивна експлуатація має на увазі своєчасне технічне обслуговування і якісно виконаний ремонт.

Наприклад, нерідкі ситуації, коли необхідна заміна скла Субару:

У деяких випадках допускається усунення дефектів скла шляхом ремонту. Такі роботи також виконуються в сервісному центрі Carglass® . Але іноді пошкодження настільки істотні, що єдине вірне рішення – це заміна скла Subaru.

Сервісний центр Carglass® спеціалізується на наданні в Києві послуг по заміні лобового скла Субару Форестер, Легасі, Імпреза, Аутбек та інших моделей даного японського бренду, самих різних років випуску. Пропонуємо не ігнорувати проблему, а записатися на зручний час. Адже зниження огляду не тільки підвищує ризики дорожньо-транспортної пригоди, але і знижує захисні функції скла — при аварії подушки безпеки можуть розкритися не всередину салону, а назовні, вибивши скло, що втратило міцність.


Як ми працюємо?

Максимально зручно для наших клієнтів! Щоб не витрачати час в очікуванні своєї черги, пропонуємо вам попередньо записатися. Неважливо, яка саме вам потрібна послуга — діагностика пошкоджень, ремонт або заміна лобового скла Subaru (Forester, Outback, XV, Impreza). Оформити заявку можна, заповнивши форму на сайті компанії або зателефонувавши за номером контактного телефону.

Переважна більшість СТО і автосервісів роблять заміну скла на Субару Легасі в Україні, використовуючи підручні засоби і це не завжди дає позитивний результат. Сервісні центри Carglass® користуються новітніми запатентованими технологіями і матеріалами Belron ® Group. Ми настільки впевнені в якості послуги, що на виконані роботи надаємо 10-річну гарантію.

Багато клієнтів по телефону цікавляться, скільки коштує заміна лобового скла на Subaru (XV, Impreza або Forester). Відповідаємо: “Все залежить від вартості нового автоскла". Оригінальне скло стандарту OEM (з логотипом SUBARU) коштує дорожче, продукція стандарту ARG відрізняється більш доступною ціною. За своїми властивостями і технічними характеристиками дані види автоскла повністю відповідають вимогам автовиробника.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть