Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Volvo

Чтобы заменить автомобильное стекло, звоните по телефону 044 221 20 97 или запишитесь на сервис онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Автомобілі всесвітньо відомого шведського концерну Volvo заслужено вважаються найнадійнішими і безпечними в експлуатації. І зовсім неважливо, про який клас моделей йдеться. Компакт-крос XC40, седан бізнес класу S90 або сімейний універсал V60 - всі вони характеризуються високою якістю кожної деталі і бездоганністю збірки всіх вузлів і систем. Але, незважаючи на це, з часом власнику автомобіля може знадобитися ремонт або заміна скла Вольво.

Якщо вас цікавить заміна лобового скла Volvo S80, V70 або терміново потрібна заміна лобового скла Volvo XC60, до ваших послуг спеціалізований сервісний центр Carglass®.

На нашому складі є постійно оновлюваний асортимент автоскла на весь модельний ряд, що дозволяє з високою оперативністю проводити заміну скла, незалежно від року випуску і модифікації конкретного автомобіля.


Коли необхідно виконувати заміну?

Для зручності автовласників марки Volvo компанія Carglass® надає послугу "Заміна лобового скла Вольво (С40, S90, XC40, V90 і ін.)" не тільки в стаціонарному центрі. Тим, хто не може під'їхати в сервісний центр, ми пропонуємо скористатися послугами виїзної бригади Каргласс, що працює по всьому Києву.

Явним приводом для заміни лобового скла Volvo S90, V90 і інших моделей шведського бренду різних років випуску є наявність наступних пошкоджень і дефектів:

Як працює сервісний центр Carglass®?

Виключно для зручності клієнтів заміна лобового скла Volvo V60 або будь-який інший моделі в сервісному центрі Carglass® здійснюється за попередньою домовленістю. Записатися можна, зателефонувавши за номером контактного телефону або заповнивши форму на офіційному сайті компанії.

Заміна лобового скла Volvo ХС40, інших моделей шведського виробництва різних років випуску за попереднім записом дозволяє виконати всі роботи в максимально стислі терміни. Як правило, це займає 60 хвилин.

Ціноутворення

Загальний рахунок формується з двох основних критеріїв. Перший - це вартість самої послуги. Другий - це ціна автомобільного скла. Якщо з першим показником все зрозуміло, в більшій своїй частині вартість залишається незмінною для певного класу машин, то другий показник може відрізнятися. Якщо заміна лобового скла Volvo V40 виконується з використанням оригінального автоскла OEM, ціна буде вище, ніж при установці скла ARG, хоча якість стекол однакова, ми працюємо тільки з перевіреними виробниками.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть