Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Toyota

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Японський автомобільний концерн Toyota Motor Corporation, заснований в 30-х роках минулого століття, сьогодні по праву вважається одними провідних автовиробників у світі. Будь-який власник автомобіля цього бренду підтвердить, що це надійна техніка, яка володіє солідним експлуатаційним ресурсом. При цьому немає різниці, про яку модель мова йде, малолітражну міську машину економ класу чи потужний, дорогий позашляховик. Всі вони однаково виробляються на високому якісному рівні, з використанням сучасного обладнання і застосуванням інноваційних технологій.

Але навіть найкращим автомобілям може знадобитися професійна допомога, особливо якщо мова йде про його скляні елементи. Під дією зовнішніх факторів зменшується прозорість і світлопроникність скла, знижується видимість. Це може стати причиною ДТП. А ще невелика тріщина, під впливом вібрації під час руху, з часом розповзається по склу павутиною значних розмірів. Щоб уникнути негативних наслідків, потрібна заміна скла Тойота.

У вас у Києві виникли проблеми з автомобільним склом, знадобилася послуга заміна лобового скла Королла 150, або через форс-мажорну ситуацію потрібна заміна лобового скла Тойота Ленд Крузер 200? Звертайтеся до спеціалізованого центру Carglass®.

Так як на складі компанії Carglass® є в асортименті автоскло, яке постійно оновлюється, то заміна лобового скла Тойота Королла (Камрі, RAV4, Яріс, Прадо і інших моделей) практично будь-якого року випуску буде виконана швидко і якісно.


Умови, при яких необхідна заміна скла

Не у всіх ситуаціях, коли на лобовому склі виявлені пошкодження, потрібно його міняти на нове. Тому слід попередньо оцінити, чи потрібна заміна скла Toyota або існує можливість його ремонту. Така експертиза повинна проводитися досвідченим, висококваліфікованим фахівцем. Саме такі професіонали, працюють в компанії Carglass®.

Що ж стосується критеріїв оцінки ремонтопридатності автоскла, то основними з них є:

Якщо хоч один з цих факторів не дотримано, то заміна лобового скла Тойота РАВ4, Камрі, Прадо, Королла і т.д., повинна виконуватися в обов'язковому порядку.


Регламент Carglass® по заміні скла

Незважаючи на те, що в сервісному центрі Carglass® клієнт може бути обслужений в день звернення по приїзду в автосервіс, бажано все-таки попередньо записуватися. В першу чергу це пов'язано з тим, щоб автовласник не стояв в черзі. Крім того, такий підхід до справи має чимало переваг:

При оформленні замовлення обов'язково уточнюйте, який тип скла слід встановлювати на ваше авто. На складі Carglass® є оригінальне (ОЕМ) і сертифіковане (ARG) автоскло. Якщо брати оригінальний виріб з логотипом автобренду, то на послугу заміна лобового скла Тойота Королла ціна буде відчутно вище.


Чому обирають сервісний центр Carglass®

Ми використовуємо запатентовані інноваційні технології та матеріали відомого концерну Belron® Group. Фахівці Carglass® озброєні професійним інструментом, таким як 1-Tek® і EZI-WIRE®. Незалежно від того, проведена заміна лобового скла Прадо 150 (2010 року випуску) або Тойота Королла (1989 року випуску), на виконані роботи надається гарантія 10 років.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть