Компанія CarGlass працює для Вас у звичному режимі навіть попри виключення світла. Поки Ваше авто в роботі, Ви можете зігрітися, попити каву та попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

Повернутися в блог

Як часто потрібно міняти щітки склоочисника?

замена щёток дворников

В автомобілі кожна деталь має свій термін служби. Це відноситься і до двірників, тобто до щіток склоочисника. Але скільки їх можна експлуатувати і коли потрібно міняти? Давайте розберемося, як часто міняти двірники (щітки склоочисника).

 

 

Коли потрібно міняти щітки двірників?

 

Періодична заміна щіток склоочисника потрібна будь-яким моделям. Вони можуть бути безкаркасними, гібридними або каркасними. У будь-якому випадку, в конструкцію буде входити гумка, яка і схильна до найбільшого зносу.

 

Гумова частина ще називається лезом щітки. Саме вона дозволяє видаляти рідину з поверхні скла. Зрозуміло, що гума при цьому стикається не тільки з водою або рідкими опадами, але і з пилом, дрібним сміттям, різними хімічними складами. В результаті такого контакту вона стає пористою, розтріскується і поступово руйнується. У пористу гумку легше набиваються пісок і бруд. Тут вже потрібна заміна гумок на щітках склоочисника, адже інакше такий аксесуар буде сильно дряпати скло, руйнуючи його. Саме для того, щоб захистити скло, і замінюють цю невелику деталь.

 

Як часто потрібна заміна задньої щітки склоочисника? Сьогодні автомобілі пересуваються в завантаженому трафіку, та й повітря в місті стало брудніше. Це означає, що на скло осідає більше пилу, бруду і дрібного сміття. Автомобілісти і самі можуть бачити, наскільки брудне скло після проїзду по трасі або після нічної стоянки. Після заміни скла щітки змінюються обов’язково, так як старі просто подряпають нову поверхню.

 

Як часто треба міняти двірники:

  • замінювати щітки треба раз в 4 або 8 місяців;
  • або замінювати їх перед початком зимового і літнього сезону;
  • а також дуже важливо встановити нові щітки після заміни лобового скла, тому що це дозволить зберегти покриття скла надовго.

 

Ви можете скористатися послугою по заміні щіток в нашому центрі Carglass в м. Київ. Ми знаємо як поміняти двірники якісно та за доступною ціною. Будь ласка, враховуйте, що щітки ми міняємо тільки, якщо у нас зроблена установка або ремонт автоскла.

 

Звертайтеся!  044 221 20 97

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на сервiс

Iнші статті

Получить консультацию специалиста

Согласен с Политикой конфиденциальности

закрыть