Поки Ваше авто в роботі, Ви можете попити каву/чай та відпочити або попрацювати з безкоштовним Wi-Fi.

Повернутися в блог

Мобільний сервіс Carglass®- заміна скла з виїздом

Мобільний сервіс Carglass

Компанія Carglass® спеціалізується на професійній заміні та ремонті автомобільного скла. Серед послуг, що надаються сервісним центром, високим попитом у власників автомобілів користується заміна лобового скла на території завмовника. Тепер наші клієнти можуть не тільки замінити або відремонтувати скло в стаціонарному сервісному центрі, а й замовити виїзну бригаду на місце паркування авто. Завдяки мобільному сервісу автовласники отримали можливість не тільки вирішити наявні проблеми з склом транспортного засобу, а й заощадити чимало часу.

Найчастіше послуга заміна скла з виїздом потрібна в наступних випадках:

 • Власник автомобіля виявляє розбите бокове або заднє скло, як результат злочинної діяльності зловмисників і крадіжки речей з салону.
 • Після фарбування кузова необхідно встановити на місце лобове скло.
 • Під час руху в автоскло потрапив камінь або інший твердий предмет, що призвело до пошкоження скла та подальшої неможливості безпечної експлуатації авто.

Подібні ситуації трапляються для такого багатомільйонного мегаполісу як Київ. Витрачати час на пошук найближчої автомайстерні може дозволити собі не кожен. Для людей бізнесу, зайнятих киян цінна кожна хвилина. А якщо ще хочеться, щоб заміна або ремонт пошкодженого скла був виконаний якісно і з гарантією, то в першу-ліпшу станцію техобслуговування не поїдеш.

І не потрібно. Якісно і швидко заміна лобового з виїздом буде виконана мобільною бригадою сервісного центру Carglass®.

Основна інформація про мобільний сервіс компанії Carglass®

Слід розуміти, що в мобільних бригадах Carglass® працюють такі ж кваліфіковані майстри, що і в стаціонарному сервісному центрі. І всі роботи виконуються на тому самому високому професійному рівні, з використанням тих же технологій і обладнання. Цьому також сприяють такі чинники:

 • Виїзд на місце замовлення здійснюється на спеціально обладнаних автомобілях.
 • Для заміни автостекол або їх ремонту на виїзді використовуються стандартні протоколи концерну Belron® Group. Таке саме оснащення застосовують для робіт в стаціонарних умовах.

Виїзна заміна лобового скла приваблює багатьох автовласників наступними моментами:

 • Під час виконання заміни або ремонту автосклаприсутність власника транспортного засобу не обов’язкова. За бажанням клієнта можна перебувати поруч і спостерігати за ходом робіт. Фахівці мобільної бригади Carglass® готові надати детальну консультацію.
 • Щоб виключити можливий негативний вплив опадів, автомобіль повинен знаходитися в гаражному боксі, у критому приміщенні або під навісом.
 • Якщо на час проведення робіт клієнту потрібно бути на роботі, вдома чи іншому місці, можна залишити ключі від машини нам або довіреній особі.

Серед багатьох переваг компанії Carglass® перед конкурентами варто відзначити такі:

 • На виконані нами роботи, як в умовах стаціонарного сервісу, так і силами мобільних бригад, надається 10-річна гарантія.
 • Мобільний сервіс можна отримати в день звернення або на умовах попереднього замовлення.
 • За часом заміна лобового склана виїзді виконується так само швидко, як в умовах стаціонарного сервісного центру, і займає близько 60 хвилин.
 • Перш ніж замінити лобове скло, дається оцінка його ремонтопридатності. Якщо пошкодження підлягає ремонту, про це відразу повідомляють клієнту. Оскільки ремонт, як правило, коштує в 5-10 дешевше, ніж установка нового скла.

Політика компанії Carglass® – це жорстке дотримання технологічних процесів, використання тільки якісних, рекомендованих матеріалів. Для заміни пошкодженого скління використовується сертифіковане високоякісне автоскло від світових виробників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Записатися на сервiс

Iнші статті

Получить консультацию специалиста

Согласен с Политикой конфиденциальности

закрыть