Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Kia

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Популярність автомобілів КІА в Україні пояснюється відразу декількома факторами. Це широкий модельний ряд, що задовольняє запити різних категорій автолюбителів, економічність і надійність, підготовленість до «українських умов» - кліматичних, дорожніх.

Моделі Kia активно експлуатуються в Києві. І досить часто власники автомобілів виявляють різні пошкодження автомобільного скла, які можуть з'явитися:

Поява на автосклі сколу або тріщини негативно позначається на його прозорості. Це заважає огляду, знижується рівень безпеки. Тому експерти наполегливо рекомендують не ігнорувати пошкодження, особливо тріщини, а швидко записатися на заміну лобового скла Кіа Церато, Ріо 3, Спортейдж або іншої моделі.

Послуга «Заміна лобового скла Кіа» надзвичайно популярна в столиці. Якщо ви хочете в Києві швидко і якісно виконати заміну лобового скла Кіа Ріо, Церато, Спектра або іншої моделі, сервісний центр Carglass® запрошує скористатися послугами кваліфікованих майстрів.

На складах Carglass® є постійно поповнюваний запас оригінального і сертифікованого для вторинного ринку скла на весь модельний ряд Кіа, тому заміна лобового скла Кіа Сід, заміна бокового скла Кіа Ріо чи іншої моделі може бути виконана в день звернення.

Важливо: не при всіх пошкодженнях потрібна заміна лобового скла Кіа Спектра, Сід чи іншої моделі. У деяких випадках виконується ремонт сколів, але оцінити можливість ремонтопридатності може тільки фахівець, який має відповідну кваліфікацію. У спеціалізованому центрі Carglass® працюють професіонали, які швидко проводять діагностику та надають автовласникам експертний висновок.

Заміна лобового скла Кіа Соренто чи іншої моделі необхідна в наступних випадках:

Як в сервісному центрі Carglass® проводять заміну лобового скла Kia Sportage 3 або іншої моделі?

Щоб виключити тривале очікування, ми проводимо заміну лобового скла Кіа Спортейдж 3, Ріо, Сід і інших за попереднім записом. Ви можете скористатися формою запису на сервіс на нашому сайті або зателефонувати за номером (044) 221-20-97.

Робота по заміні лобового скла Kia Ceed або іншої моделі триває в середньому 60 хвилин. Автомобіль можна експлуатувати відразу після надання послуги..

Заміна скла Кіа Ріо, Сід, Соренто і інших моделей проводиться із застосуванням запатентованих технологій та інноваційного інструменту (EZI-WIRE®, 1-Tek®). Це забезпечує відмінний результат і дозволяє нам давати тривалу гарантію на роботу.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть