Заміна автоскла на Kia

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Популярність автомобілів КІА в Україні пояснюється відразу декількома факторами. Це широкий модельний ряд, що задовольняє запити різних категорій автолюбителів, економічність і надійність, підготовленість до «українських умов» - кліматичних, дорожніх.

Моделі Kia активно експлуатуються в Києві. І досить часто власники автомобілів виявляють різні пошкодження автомобільного скла, які можуть з'явитися:

Поява на автосклі сколу або тріщини негативно позначається на його прозорості. Це заважає огляду, знижується рівень безпеки. Тому експерти наполегливо рекомендують не ігнорувати пошкодження, особливо тріщини, а швидко записатися на заміну лобового скла Кіа Церато, Ріо 3, Спортейдж або іншої моделі.

Послуга «Заміна лобового скла Кіа» надзвичайно популярна в столиці. Якщо ви хочете в Києві швидко і якісно виконати заміну лобового скла Кіа Ріо, Церато, Спектра або іншої моделі, сервісний центр Carglass® запрошує скористатися послугами кваліфікованих майстрів.

На складах Carglass® є постійно поповнюваний запас оригінального і сертифікованого для вторинного ринку скла на весь модельний ряд Кіа, тому заміна лобового скла Кіа Сід, заміна бокового скла Кіа Ріо чи іншої моделі може бути виконана в день звернення.

Важливо: не при всіх пошкодженнях потрібна заміна лобового скла Кіа Спектра, Сід чи іншої моделі. У деяких випадках виконується ремонт сколів, але оцінити можливість ремонтопридатності може тільки фахівець, який має відповідну кваліфікацію. У спеціалізованому центрі Carglass® працюють професіонали, які швидко проводять діагностику та надають автовласникам експертний висновок.

Заміна лобового скла Кіа Соренто чи іншої моделі необхідна в наступних випадках:

Як в сервісному центрі Carglass® проводять заміну лобового скла Kia Sportage 3 або іншої моделі?

Щоб виключити тривале очікування, ми проводимо заміну лобового скла Кіа Спортейдж 3, Ріо, Сід і інших за попереднім записом. Ви можете скористатися формою запису на сервіс на нашому сайті або зателефонувати за номером (044) 221-20-97.

Робота по заміні лобового скла Kia Ceed або іншої моделі триває в середньому 60 хвилин. Автомобіль можна експлуатувати відразу після надання послуги..

Заміна скла Кіа Ріо, Сід, Соренто і інших моделей проводиться із застосуванням запатентованих технологій та інноваційного інструменту (EZI-WIRE®, 1-Tek®). Це забезпечує відмінний результат і дозволяє нам давати тривалу гарантію на роботу.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою