Міжнародний центр Carglass® з комплексного обслуговування автомобільного скла працює у штатному режимі. У нас пряме та швидке постачання всіх видів автомобільного скла з Європи. Надаємо 10 років гарантії на виконані роботи. Використовуємо запатентовані європейські технології. Пропонуємо послугу "Тимчасове скло" з надпрозорого та міцного пластику.

Заміна автоскла на Suzuki

Щоб замінити автомобільне скло, телефонуйте 044 221 20 97 або запишіться на сервіс онлайн
Дізнатися вартість сервісу
Записатися на сервіс

Заснована на початку XX століття японська машинобудівна компанія Suzuki Motor Corporation сьогодні є одним із світових лідерів з виробництва легкових автомобілів. Всі моделі, що випускаються під брендом Сузукі, відрізняються високою якістю збірки, ретельно продуманим дизайном, надійністю в експлуатації, комфортом, як для водія, так і для пасажирів. Крім того, впровадження в нові моделі передових технологій та інноваційних рішень забезпечує їм повну відповідність сучасним стандартам безпеки і нормам екологічної чистоти.

Незважаючи на такі чудові якості і технічні характеристики, як і будь-яка техніка, автомобілі Сузукі потребують періодичної профілактики та ремонту. Наприклад, серед затребуваних послуг спеціалізованих сервісів експертами відзначена заміна скла SUZUKI. Пошкодження автоскла трапляється навіть при акуратній їзді. Адже причиною відколу або тріщини може стати камінь, що вилетів з-під коліс зустрічної машини. А якщо автомобіль став учасником аварії на дорозі, то, з високою ймовірністю, буде потрібна заміна лобового або вітрового скла Сузукі.


Коли може знадобитися заміна автоскла Сузукі?

Найбільш поширені причини для заміни лобового скла Сузукі Гранд Вітара:

У Києві власники автомобілів SUZUKI Swift, Kizashi, SX4, Liana, і будь-якої іншої моделі можуть оперативно і на високому якісному рівні зробити заміну автоскла, скориставшись послугами спеціалізованого центру Carglass® .

У разі виявлення небезпечних для подальшої експлуатації автоскла пошкоджень не слід відкладати відвідування сервісу Carglass® . Крім нечіткого огляду навколишнього оточення таке скло знижує безпеку водія і пасажирів. Адже подушка безпеки, що спрацювала при аварії, може розкритися не всередину салону, а назовні, вибивши лобове скло, яке втратило міцність.


Як виконується заміна скла на SUZUKI в компанії Carglass®?

Спеціалізований центр Carglass® у своїй роботі застосовує запатентовані технології бренду Belron® Group. Заміна лобового скла Гранд Вітара, як і будь-якої іншої моделі Сузукі, виконується швидко: вся процедура займає близько 60-ти хвилин. У роботі використовується унікальний професійний інструмент EZI-WIRE® і 1-Tek® . Завдяки такій матеріально-технічній базі, спеціалізований центр Carglass® впевнено надає гарантію на виконані роботи терміном 10 років.

Говорячи про процедуру заміни лобового скла на Сузукі (СХ4, Swift, Jimny, Verona, Liana та ін.), слід визначити, що вона виконується виключно за регламентом:

На складі Carglass® є постійно оновлюваний запас автоскла для автомобілів SUZUKI різних моделей і років випуску. Ми пропонуємо тільки сертифіковане скло. Клієнти самі можуть вибрати дорогі оригінальні вироби (ОЕМ) або доступне за ціною скло (ARG), призначене для вторинного ринку. Заміна скла можлива в день звернення.

Докладнiше

Отримати консультацію фахівця
Згоден із політикою конфіденційності

CARGLASS® в Україні

Адреси наших центрів i мобiльних бригад
Київ

Київ, Дарницький район, вул. Приколiйная, д.21, Стаціонарний сервісний центр

Київ, Голосіївський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Деснянський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Дніпровський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Оболонський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Печерський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Подільський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Святошинський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Солом'янський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

Київ, Шевченківський район, обслуговується Мобільно-виїзндною бригадою

закрыть